Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Barış Arduç'u duygulandıran hediye

Barış Arduç'u duygulandıran hediye

Önceki gün yeni yaşını kutlayan ünlü oyunucu Barış Arduç'a hayranları öyle bir sürpriz yaptı ki...

11.10.2016 09:11

Önceki gün 29 yaşına giren ve geçen yıl bir hastanenin 'İyi Niyet Elçisi' seçilen Arduç'un hayranları oyuncu adına Kansersiz Yaşam Derneği'ne bağışta bulundu. Arduç, mutluluğunu kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım aracılığıyla dile getirirken yakışıklı oyuncu güzel dilekleri için sevenlerine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

barış arduç

"Kıymetlimsiniz"
Uzun süredir oyuncu Gupse Özay ile birlikte olan ve son zamanlarda evlenecekleri konuşulan çiftten Özay geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili bir açıklama yaparak, yakın zamanda evlilik düşünmediklerini belirtmişti.

Sevgilisinin doğum günü için Özay'ın nasıl bir sürpriz yapacağı merak konusu olurken, Barış Arduç hayranlarından gelen tebrik mesajlarına ise teşekkür etti. Arduç, "O kadar güzelsiniz ki ne desem az kalır, hep beraber mutlu huzurlu yıllara. Kıymetlimsiniz." dedi.

Yorumlar | 1
üye profil
METEHAN YILDIRIM 2 yıl önce
BARIŞ İKİLİ OYNUYOR HAYRANLARINDAN RAHATSIZ HEPSİ YALAN ELÇİNİ SEVİYOR AMA ELÇİN PAS VERMEDİ DİZİ YARI FİNALE KADAR HİÇ YAŞLI VE ÇİRKİN GUPSE YOKTU ŞİMDİ GUPSE MAKBUL OLDU GUPSE YEDE SUS BU EVDE KAL DEDİ YOKSA GİT BİR ARA EVDEN DEF ETMİŞTİ GUPSE Yİ GUPSENİN ANNESİ GELDİ TEKRAR EVE ALDI KONUŞUYOR MAGANDA BARIŞ BENDE OYUNCULUK OKUYORUM