Barış Arduç: Prenstim kral olacağım

Barış Arduç: Prenstim kral olacağım

'Kiralık Aşk' dizisinin başrol oyuncusu Barış Arduç, dizinin yeni bölümleri ile ilgili ipuçları verdi.

Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun başrollerinde rol aldığı "Kiralık Aşk" dizisi ikinci sezon bölümleriyle Star TV'de ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin oyuncuları Star TV'nin yeni sezon tanıtım filmi çekimleri için bir aradaydı.

kiralık aşk

Dizide Ömer karakterini canlandıran Barış Arduç, yeni sezonda seyircilerin neleri beklediğini konusunda ip uçları verdi.

Barış Arduç, "İlk sezonda bir sürü hikaye oldu ve finali çok etkileyiciydi. Çok kaotik bir durumda bıraktık. Yine şahsına münasır, başkalaşım geçiren, öğrenerek gelişen, aslında geliştikçe daha da büyüyen, prensken kral olma yolunda giden bir Ömer göreceğiz"ifadelerini kullandı.

Dizi ile beraber büyük bir hayran kitlesi elde eden 28 yaşındaki oyuncu, "Yaptığı işin takdir görmesini her meslek erbabı ister" dedi.

kiralık aşk

Yakışıklı oyuncu "Kiralık Aşk" dizisinin seyircilerden beklentisini şu sözlerle açıkladı.

"Bu işin aldığı reaksiyon daha büyük olsun gibi bir azmim yok. Biz işimizi iyi yaptıktan sonra zaten sevenlerimiz olacaktır. Umarım her şey yolunda gider, Bizi takip edenleri mutlu etmiş oluruz."

kiralık aşk

Geçen yaz ekranlara merhaba diyerek 52 bölüm fırtına gibi esen Star TV'nin fenomen dizisi "Kiralık Aşk"ın ikinci sezonu Eylül ayında başlıyor. Dizinin yeni sezonunda Seçkin Özdemir ve Müjde Uzman da oyuncu kadrosuna katıldı. 

Görüntülenme : 2608 Güncelleme Tarihi: 03/09/2016 12:03:28
Yayınlanma Tarihi: 03/09/2016 11:09:19

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin