Barbaros Yoloğlu kimdir? MasterChef 2020 ana kadrosuna seçilen Barbaros Yoloğlu kaç yaşında, nereli?

Barbaros Yoloğlu, MasterChef 2020 ana kadrosuna girmeyi başardı. 10 Ağustos 2020 Pazartesi günü MasterChef Türkiye'nin 21. bölümünde 2. final turu başladı. Bu turda yarışan 14 yarışmacıdan birisi de Barbaros Yoloğlu. MasterChef 2020'de iki elemeli final turunda rakiplerini geçerek ismi yazılı önlüğü alan Barbaros Yoloğlu, ikinci gruptan ana kadroya seçilen ilk yarışmacı oldu. Peki, MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 10.08.2020 18:31
Değiştirme Tarihi: 11.08.2020 00:25
Barbaros Yoloğlu kimdir? MasterChef 2020 ana kadrosuna seçilen Barbaros Yoloğlu kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye'de Barbaros Yoloğlu bu akşamın kazanan ismi oldu ve ana kadroya girmeyi başardı. TV8 ekranlarından heyecanla takip edilen yarışmada yoğun talep üzerine eleme turları, önceki sezonlara göre daha uzun sürüyor. Geçen hafta başlayan final turunda MasterChef 2020'nin ana kadro yarışmacısı olan sekiz isim seçilmişti. Bu hafta, final turunun ikinci grubundaki 14 kişi, bu sekiz yarışmacı arasına girmek için mücadele etmeye başladı. Bu mücadeleyi veren yarışmacılardan biri olan Barbaros Yoloğlu, bu akşam iki turda da başarılı bir tabak sunarak MasterChef Türkiye'nin ana kadrosuna girmeyi başardı. Peki, MasterChef Türkiye yarışmacısı Barbaros Yoloğlu kimdir?

MASTERCHEF 2020 ANA KADROSU NASIL BELİRLENİYOR?

MasterChef Türkiye'de final turuna 28 yarışmacı kalmıştı. Bu yarışmacılar, on dörderli iki gruba ayrıldı. İlk gruptan sekiz kişi, geçen hafta her gün yapılan elemeler sonucunda MasterChef 2020 ana kadrosuna seçildi. Bu hafta, Barbaros Yoloğlu’nun dahil olduğu ikinci grupta yer alan yarışmacılar, her gün iki oyun oynayacak. İlk oyun klasik bir yemek olacak. Bu yemeği en iyi yapan altı yarışmacı, ikinci oyunda verilen bir ana malzeme ile yaratıcı bir yemek yapacak. Bu oyunu kazanan isim, MasterChef 2020 ana kadrosuna giren yarışmacı olacak. Bu şekilde her gün bir isim seçilecek.

MASTERCHEF 2020 BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR? NERELİDİR?

26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapıyor. Yarışmaya Bodrum'dan katılan Barbaros Yoloğlu, özellikle de mutfakta et ürünlerinde iyi olduğunu vurgularken; her konuda iyi olduğunun da ayrıca altını çizdi. Kendisine güvendiğini ve mutfakta başarılı olduğunu ifade eden yarışmacı, final turuna çıkarak bunu kanıtladı.