Barbaros dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy'dan sürpriz karar!

Osmanlı İmparatorluğu tarihinin ünlü denizcilerinden Barbaros Hayreddin Paşa'nın hikayesinin anlatılacağı 'Barbaros' dizisiyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz aylarca bu dizide yer alacağı ortaya çıkan Çağatay Ulusoy'un flaş bir karar alarak projeden ayrıldığı belirtildi. Çağatay Ulusoy'un dizideki rolü nedeniyle kilo aldığı ve kilolu hali geçtiğimiz günlerde magazin muhabirleri tarafından görüntülenmişti. İşte Çağatay Ulusoy'un diziden ayrılma kararına ilişkin ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 11:40
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 11:40
Barbaros dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy'dan sürpriz karar!

Netflix yapımı Hakan Muhafız dizisiyle dünya çapında tanınan bir oyuncu haline gelen Çağatay Ulusoy, beklenmedik bir karara imza atarak, TRT'nin en büyük projelerinden biri olarak lanse edilen 'Barbaros' dizisinden ayrıldı. Peki Çağatay Ulusoy Osmanlı İmparatorluğu tarihinin en ünlü denizcilerinden Barbaros Hayreddin Paşa'nın hikayesinin anlatılacağı Barbaros dizisinden neden ayrıldı?

SALGIN NEDENİYLE HAZIRLIK SÜRECİ UZADI

Çağatay Ulusoy'un diziden ayrılmasının sebebi, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını ve bu salgın sonucu tüm hazırlıkların fazlasıyla uzaması olarak gösterildi. Ulusoy'un 2021 yılı için anlaştığı dizi ve filmlerin de bu sarkma nedeniyle aksayacağı, Çağatay Ulusoy'un da o anlaşmaları aksatmamak için böyle bir karar aldığı vurgulandı. 

'Barbaros' dizisinin yönetmenliğini yapacak olan Taylan Biraderler de aynı sebepten dolayı projeden ayrılmıştı.

Kaynak: Hürriyet