Baran Turan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Baran Turan hakkındaki bilgiler

Baran Turan kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye altıncı bölümünde performansıyla dört jüri üyesini döndürmeyi başaran Baran Turan hakkındaki bilgiler araştırılıyor. O Ses Türkiye sahnesinde performansıyla dikkat çeken Baran Turan kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 22:59
Değiştirme Tarihi: 06.11.2021 22:59
Baran Turan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Baran Turan hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Baran Turan, altıncı bölümde sahnedeki performansı dikkat çekti. 4 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacıya dair bilgiler sorgulanıyor. Peki, Baran Turan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE BARAN TURAN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Baran Turan, Baran Turan, 33 yaşında. Yarışmaya Ankara'dan katılıyor. 17 yıldır sahne alıyormuş. Haftanın altı günü gündüz üçten gece on ikiye kadar performans sergiliyormuş. Tek işinin müzik olduğunu söyledi.

Aslen Siirtli olan Baran Turan, Halk müziği yanında arabesk ve özgün müzik türlerini de seslendirmiş. 4-5 farklı dilde şarkı söylediğini de ifade etti.

BARAN TURAN HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Baran Turan, “AŞKIN ŞARABI” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüri üyesini de döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Baran Turan, Beyazıt Öztürk’ün takımına girmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin