Banu Alkan’dan Burcu Esmersoy'a zehir zemberek sözler!

Bir televizyon programına katılan Banu Alkan, hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Burcu Esmersoy'la yaşadığı gerginliğe de değinen Alkan, "Bana göre herkesi kıskanıyor o" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2020 09:22
Değiştirme Tarihi: 19.10.2020 09:22
Banu Alkan’dan Burcu Esmersoy'a zehir zemberek sözler!

Hayatına dair samimi açıklamalar yapan Banu Alkan, "Hayatınıza giren insanlar size gerçekten değer verdi mi?" sorusuna şu yanıtı verdi: "İlk eşim Gürbüz (Hanif) dünyayı ayağıma serdi" diye yanıt verdi. Bunun üzerine Afrodit'e sorulan "Neden o öldükten sonra kendinizi sokakta buldunuz?" sorusuna ise "Sokakta bulmadım. Çocukları beni çok üzdü. 11 yıl oturduğum yalıyı mahkemeyle boşaltmak zorunda kaldım." Öte yandan Alkan, zor durumda kaldığında, "Fikret Mualla tablolarını çok büyük paralara müzayedelerde sattım. Arsamı da" dedi.

"İKİNCİ HÜLYA AVŞAR"

"Hep “birinci benim” tavrınız var, peki ikinci kim?" sorusuna ise, "Sezen Aksu’dan daha iyi şarkı söylediğinizi söylemiştiniz. Aksu’nun haberi var mı bundan?" diye sorulan Banu Alkan, "Var, kendisi 1 numaralı hayranım. Şaka şaka Sezen'ciğim. Ama ben de senin kadar iyi yazıyorum" yanıtını verdi. 

NASIL GEÇİNİYOR? 

"Geçiminizi nasıl sağlıyorsunuz?" sorusuna da "Konserlere gidiyorum, reklamlar var. Bir-iki Fikret Mualla tablom duruyor. Kötü günler için saklıyorum" dedi. 

"ÖLMEK İSTEDİM"

"En dipte olduğunuz zaman hangi andı?" sorusunu yanıtlayan Alkan, "Gürbüz Bey’i kaybettiğim zaman. Ölmek istedim. Üzüntüyle kendime zarar verdim" diye konuştu. Murat Taşdemir'in masmavi gözlerine aşık olduğunu anlatan Alkan, tokat olayının ardından hissettikleri için de "Aşk bitti. Hayatta onsuz yaşamayı düşünmezdim ama. 13 yıl boyunca ondan herhangi bir şiddet görmedim" dedi.

"ÇOK HIRSLI BİR KADIN"

Banu Alkan, Burcu Esmersoy için de zehir zemberek konuştu. Aralarında yaşanan gerginliği şu sözlerle anlattı: "Çok yoruldum dediğimde, Burcu bana ‘İnşallah Türkiye’ye ölüsü gider" dedi. Çok hırslı bir kadın. Onunla aram asla düzelemez, geçen gün Demet Akalın’la da onu konuştuk ona da aynı şeyleri yapmış. Bana göre herkesi kıskanıyor sadece kendisini düşünen biri, küçükken bir takım şeyler yaşamış olabilir."

Haber ile ilgili metin girin!.