Yayınlanma Tarihi: 08.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 08.11.2021

Banu Alkan'dan Kadir İnanır'lı paylaşım! Yorum yağdı

Yeşilçam ekranlarının cesur oyuncusu Banu Alkan, Instagram hesabında paylaştığı videoyla dikkat çekti. Alkan'ın, Kadir İnanır ile yer aldığı 'Aşkların En Güzeli' filminden paylaştığı sahneye, kısa sürede birçok yorum geldi.Afrodit Banu Alkan, 1982 yılında yayınlanan 'Aşkların En Güzeli' filminden bir sahneyi, takipçileriyle paylaştı. Kadir İnanır ile yer aldığı video, sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Alkan'ın paylaşımına, ''O zaman da şimdi de süpersin'', ''Muhteşem bir güzellik'' ve ''Piyasada sizden iyisi yok'' gibi övgü dolu yorumlar yapıldı.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

BANU ALKAN KİMDİR?

Gerçek adı Liz Remka Rebronja olan Banu Alkan, 1 Temmuz 1958'de Hırvatistan'da doğdu. 1966 yılından itibaren Balıkesir'de yaşamaya başlayan oyuncu, sonrasında İstanbul Kartal'a taşındı. Liseyi yarıda bırakan Alkan, 16 yaşında mankenliğe başladı.
Modellik eğitimi alan yıldız, 1976’da Ses dergisinin düzenlediği yarışmaya katıldı. Alkan, 17 yaşındayken evli iş insanı Gürbüz Hanif’le aşk yaşamaya başladı. Bu yasak aşk, yaklaşık 20 yıl sürdü. Hanif, kanser nedeniyle hayatını kaybetti.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Banu Alkan, 1998 yılında piyasaya sürdüğü 'Neremi' albümüyle geniş kitlelerce tanındı. Ardından pek çok Yeşilçam projesinde kamera karşısına geçti. Banu Alkan, geçmişte iş insanı Murat Taşdemir ile aşk yaşamıştı.

İlgili Sayfalar: Magazin