Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
‘Bana Normal Aktiviteler’ vizyon tarihi için gün sayıyor!

‘Bana Normal Aktiviteler’ vizyon tarihi için gün sayıyor!

Yönetmenliğini Özgür Bakar'ın üstlendiği, senaryosunu ise Özgür Bakar'ın Alper Kıvılcımla birlikte yazdığı, 'Bana Normal Aktiviteler' adlı filmin çekimleri tamamlandı.

17.08.2016 11:56

2 Eylül’de vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosunda, Ufuk Şen, Süleyman Kadim Kabaali, Bengi İdil Uras, Duygu Paracıkoğlu, Steve Megashi, Sanem İşler Şen, Tuğba Yüksel, Orçun Ucal, Kahraman Sivri, Adnan Sur, Alican Çokoğur ve Kısmet Ekim Tekinbaş gibi isimler yer alıyor.

HALİL SEZAİ KONUK OYUNCU
Görsel efektlerini Digiflame'in yaptığı filmde ayrıca ünlü şarkıcı Halil Sezai ve Özge Sezince Varley konuk oyuncu olarak yer aldı.

KORKU FİLMLERİNE GÖNDERME YAPTILAR
Görüntü yönetmenliğini İlkay Işık’ın üstlendiği filmi farklı kılan, Türk Korku Sineması'na birçok kaliteli film armağan eden Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım'ın hem Türk sinema sektörüne hem de korku filmi popülasyonunun geldiği noktaya mizahi bir bakış açısı ile bakmaları. Korku türünü çok iyi bilen bu ikilinin hem dünya hem Türk korku filmlerine yaptıkları göndermeleri ve sinema sektörünün artık “güleriz ağlanacak halimize” dedikleri durumları filmde izliyoruz.

Filmin konusu ise şöyle:
Talip ve Yaşar sürekli olarak abileri Muhteşem’den aldığı paraları gereksiz işlerde batırmaktadırlar. Çalıştığı film setinden kovulan kostümcü Çiğdem, Yaşar’a kendini yönetmen olarak tanıtır ve iki arkadaşı korku filmi piyasasında çok para olduğuna ikna eder. Son kez Muhteşem abilerinden aldıkları para ile korku filmi işine girerler. Fakat çekim yaptıkları mekanda onları bekleyen paranormal olaylar vardır. Korku filmi çekip zengin olma hayaliyle girdikleri film serüveni ikili için kabusa dönüşürken çok komik durumlara düşerler.

 

 

 

Yorumlar | 0
üye profil