Bahar Öztan paylaştı: Yeni ben

Bahar Öztan paylaştı: Yeni ben

Uzun süredir kanser tedavisi gören Yeşilçam'ın usta isimlerinden Bahar Öztan sağlığına kavuştu. Instagram sayfasından yeni imajıyla verdiği pozunu paylaşan ünlü oyuncu altına da "Yeni ben" notunu düştü.

Bir süre önce yumurtalık kanseri teşhisi konulan Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzel’i Bahar Öztan’ın kemoterapi süreci geçtiğimiz hafta sona erdi. Oyuncu, tedavi sonrası bir yakınının davetinde çektirdiği fotoğrafı “Yeni ben” notuyla Instagram sayfasında paylaştı.

 

bahar öztan

Sağlık durumunun iyi olduğunu açıklayan Öztan, “Artık normal insanlar kadar sağlıklı ve iyiyim. 3 ay sonra kontrole gideceğim, sadece bu kaldı. Şu anda vücudumda hastalıktan bir kalıntı yok. Kötü günleri atlatmış olmanın keyfini çıkarıyorum. İstediğim gibi uyuyup, uyanıyorum. Ama bağışıklık sistemim hâlâ iyileşme döneminde, az kaldı o da toparlayacak elbette” dedi. Öztan, yeni imajı hakkında konuşurken de Türkiye’nin onu oynadığı şampuan reklamıyla tanıdığını hatırlatarak “Saçlarım için üzülmüştüm ama artık yeni bir imajım var. Bu imajı da hastalığıma borçluyum. Değişiklik oldu. ‘Kökü bende nasılsa’ sözünü artık uygulamalı olarak söylüyorum” diye konuştu.

Bahar Öztan, yakında setlere döneceğini müjdeledi: “Birkaç film teklifi aldım, beğendim de. Doktorumdan da çalışmama izin geldi. Sadece çok yorulmayacağım bir iş olması gerekiyor. Bu konuda anlaşırsak, setlere döneceğim.”

Görüntülenme : 1307 Yayınlanma Tarihi: 02/09/2016 09:49:26

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin