Bahar Özgüner kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Bahar Özgüner hakkındaki bilgiler

Bahar Özgüner, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümde dikkat çeken yarışmacı, dört jüriyi döndürmeyi başardı. Bahar Özgüner’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Bahar Özgüner kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2021 22:31
Değiştirme Tarihi: 09.10.2021 22:31
Bahar Özgüner kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Bahar Özgüner hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu 2. bölümü bu akşam yeni yarışmacı adaylarını tanıtmayı sürdürüyor. Bahar Özgüner, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Bahar Özgüner hakkındaki bilgiler…

BAHAR ÖZGÜNER KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Bahar Özgüner, İstanbul'dan yarışmaya katılıyor. Aslen Vanlı olan yarışmacı, Van'da doğup büyüdüğünü söyledi. Birkaç yıldır İstanbul'da yaşıyor.

Bahar Özgüner, performansıyla dört jüriyi döndürdü. Jüriler, takımına katmak istediği yarışmacı için büyük mücadeleye girişti. Murat Boz, bunun için Beyaz'ı blokladı. Diğer yandan Oğuzhan Koç da Murat Boz'u blokladı. Fakat başka jüriyi bloklayan jürinin bloklanmayacağı kuralı nedeniyle bu blok geçersiz oldu.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Bahar Özgüner, O Ses Türkiye kör eleme turunda 4 jüriyi döndürmeyi başardı. Ederlezi adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Murat Boz oldu.