Bahar Candan yine şaşırtmadı: Bugün beni uzaylılar aradı, İngilizce bilmedikleri için açmadım

Yaptığı açıklamalarla ve paylaşımlarla sık sık şaşırtmayı başaran Bahar Candan, 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu oldu. Burada da kendine has tarzıyla konuşan Candan, artık yedinci boyutta yaşadığını ve uzaylılarla iletişime geçtiğini öne sürdü. Candan, uzaylıların kendisini aradığını ve İngilizce bilmedikleri için telefonu açmadığını aktardı.

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2021 10:41
Değiştirme Tarihi: 01.10.2021 10:41

Bahar Candan'ın açıklamaları şu şekilde: 

*Ben de artık kripto dünyasındayım ve yatırım yapıyorum. 

*Sizler üçüncü boyutta yaşıyorsunuz ben yedinci boyutta yaşıyorum, ben uzaylılarla iletişime geçiyorum, bu seviyedeyim. Bugün beni aradı (uzaylılar) açmadım, çünkü ingilizce bilmiyorlar. Instagram kullanmıyorlar, like da atmıyorlar.

"MUSTAFA TOPALOĞLU, YUSUF GÜNEY VE BEN AYIN KARANLIK YÜZÜNDE ÇAY İÇTİK"

*Örneğin geçen gün ben, Mustafa Topaloğlu abim, Yusuf Güney ve eşi, ayın karanlık tarafında çay içtik. Astral seyahat ettim. Onları gördüm, hiç şaşırmadım. Oturduk çay içtik, çay demlemişti Mustafa abimin eşi. Bu yoga felsefesinde de Kur'anda da, Bahar Candan felsefesinde de bu var. Yusuf beyin röportajını duymuştum. Dedim ki, 'Saçma mı?' sonra gördüm, o da oradaydı. 

*Uzaylılar benle iletişime geçmek istedikleri zaman geçerler. İngilizce bilmedikleri için ne dediğini anlamadım, İngilizcesini geliştirmesi lazım. Çay içtik. Türkiye'de gençleri anlamıyorlar, bu yüzden beyin göçleri oluyor. 

"NASIL DIŞ CEPHE VARSA, DİŞ CEPHE DE VAR"

Ben bu dişlerimi yaptırdığım zaman Bülent Ersoy şoka uğradı. Sen dedi, büyütmüş bu dişler seni dedi. Onlar o Bahar Candan'ı seviyorlar; babygirl. Nasıl dış cephe varsa diş cephe de var. Dişlerle oluşturduğunuz algılar farklı. Bir insanın dişlerinin büyük olmasın da bir karakteristik özelliği var.