Bahar Candan Okan Bayülgen'in programına konuk oldu! Nur Yerlitaş'tan bahsedince göz yaşlarını tutamadı!

İste Benim Stilim yarışmasıyla üne kavuşan ve daha sonra da Doya Doya Moda Programı'nda yarışan ve sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra söyledikleriyle her daim dikkatleri üzerine çeken Bahar Candan, Okan Bayülgen'in Uykusuzlar Kulübü yayınına konuk oldu. Sıra dışı hareketleriyle gündemden düşmeyen Bahar Candan, program esnasında geçtiğimiz sene hayatını kaybeden modacı Nur Yerlitaş'tan bahsedince göz yaşlarına hakim olamadı. Bahar Candan'ın Okan Bayülgen'in programında göz yaşlarına boğulması sosyal medyada çok konuşuldu. 

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2021 15:26
Değiştirme Tarihi: 08.11.2021 15:41

Katıldığı moda programıyla üne kavuşan ve sonrasında sosyal medya hesabı instagram'dan yaptığı her paylaşımla dikkatleri üzerine çeken Bahar Candan, Okan Bayülgen'in Haber Global ekranlarında izleyici ile buluşan Uykusuzlar Kulübü Programı'na konuk oldu.

Sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra söylediği sözlerde de asla gündemden düşmeyen Bahar Candan, katıldığı programda da dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bahar Candan, hayatını kaybeden Nur Yerlitaş'tan bahsetmeye başlayınca göz yaşlarına hakim olamadı. 

Bahar Candan'ın bu halleri sosyal medyada çok konuşuldu.

İlgili Sayfalar: Magazin