Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kurtlar Vadisi Pusu'dan neden ayrıldı?

Kurtlar Vadisi Pusu'dan neden ayrıldı?

Kurtlar Vadisi ekibinden ayrılan senarist Bahadır Özdener tv8'de Oylum Talu'nun sunumu ile ekrana gelen Anlatacaklarım Var programına konuk oldu.

11.03.2014 14:48

tv8’de ekranlara gelen Oylum Talu’nun sunduğu ‘Anlatacaklarım Var’ programına ünlü senarist ve yapımcı Bahadır Özdener konuk oldu.Programda samimi açıklamalar yapan Özdener, lise öğretmenliği yaptığını ilk kez Anlatacaklarım Var’da açıkladı.

"Pana Film'den ekim ayı itibariyle ayrıldım"Kurtlar Vadisi dizisinin senaristliğinden ve Pana filmden, kendi tabiriyle ‘aile içi geçimsizlik’ nedeniyle Ekim ayı itibariyle ayrıldığını anlatan Bahadır Özdener, Raci Şaşmaz’la 20 yıl ağabey-kardeşliği yürütebildiklerini ama ortaklığı yürütemediklerini söyledi. "Senaryo yazmayı bırakmayacağım"Senaryo yazmayı kesinlikle bırakmayacağını anlatan ünlü senarist, Doğa Koleji’nde yakın bir arkadaşının ısrarı üzerine öğretmenlik yaptığını açıkladı. Özdener duygularını; “38 yaşındayım. Öğretmenlik yapmaya başlamak bana bugüne kadar verilen en güzel hediye oldu. Okulun binasına titreyerek girdim ama 38 yıllık profesyonel öğrencilik hayatıma geri döndüm.Toplumla ilgili ne kadar olumsuz şeyler söylenirse söylensin lütfen kimse inanmasın. Muhteşem zeki, merhametli ve iyi kalpli bir yeni nesil geliyor. Ben bunu öğrencilerimde gördüm.” sözleriyle ifade etti. Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil