Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman Eski Sevgili filminde

Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman'ın rol aldığı 'Eski Sevgili' filminin çekimleri tamamlandı.

28.02.2017 11:21

Başrollerini Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman’ın paylaştığı 'Eski Sevgili' isimli filmin çekimleri tamamlandı. Nisan ayında vizyona girmesi beklenen filmde iki oyuncu 63 defa ayrılıp barışan bir çifti canlandırıyor. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Bade İşçil ve başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman’ın başrollerini paylaştığı Eski Sevgili isimli filmin çekimleri tamamlandı. 

bade işçil

Senaryonun tamamının İstanbul’da geçtiği filmde Sayışman, Barış karakterine hayat verirken, İşçil ise onun 63 kere ayrılıp barıştığı ve bir türlü unutamadığı eski sevgilisi Feride’yi canlandırıyor. Filmde, 14 Şubat günü yolları tesadüfen kesişen çiftin macera dolu bir günü anlatılıyor.

bade işçil 

Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda  bir horoz ve felsefi ayı tiplemesine hayat veren Sadi Celil Cengiz ve Ünal Yeter de yer alıyor.

Merakla beklenen ‘Eski Sevgili’ filmi, yürütücü yapımcılığını Deniz Işık’ın, yapımcılığını Zekayi Kavrazlı ve Avni Sezen'in üstlendiği Bpn İstanbul ve Play Plus Medya ortak yapımı olarak çekildi.

Yorumlar | 0
üye profil