Bade İşçil'den koronavirüs aşısı açıklaması: Aşı yaptıracağım

Dünya üzerinde 67 milyonu enfekte eden ve yaklaşık 1.7 milyon insanın ölümüne yol açan, son günlerde de aşı tartışmalarıyla ana gündem maddesi olan koronavirüs salgınıyla ilgili konuşan oyuncu Bade İşçil'den aşı açıklaması geldi.

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2020 09:25
Değiştirme Tarihi: 07.12.2020 09:25
Bade İşçil'den koronavirüs aşısı açıklaması: Aşı yaptıracağım

Ünlü oyuncu Bade İşçil, Nişantaşı'nda görüntülendi. Oyuncu, tartışmaya neden olan ithal koronavirüs aşısıyla ilgili olarak sağlıkçılara güvendiğini söyleyip, "Bizim sağlıkçılarımız ne diyorsa onlardan daha iyi bilemeyiz, ne yap derlerse yapacağız. Sonuçta dünyanın ortak dili İngilizce değil mi? Ne yaptıracaklarsa yapacağız.

"BİZİM İŞİMİZDE MASKE YOK"

Temassız kalabildiğince kendimi korumaya çalışacağım, risk almamayı tercih ederim. Riskin olduğu bir sektördeyim insan içinde çalışıyorum, bir de bizim işimizde maske de yok öyle bir çekim şansımız da olmadığı için herhalde o sektöre de özellikle aşılama yapacaklardırr" dedi. Yakınlardaki bir kitapçıdan kitap almak için evden çıktığını ve son dönemde bilime merak sardığını söyleyen Bade İşçil "Bilim kitapları okumaya başladım şu pandemi dönemimde. Araştırmacıyım biraz eksik kalan tarafları oradan tamamlıyorum. Açığım var onları kapatıyorum. Evdeyiz risk almamaya çalışıyorum" diye konuştu.