Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bade İşçil'den 'anoreksiya' iddialarına cevap!

Bade İşçil'den 'anoreksiya' iddialarına cevap!

'Ufak Tefek Cinayetler' dizisi ile ekranlara dönen Bade İşcil, önceki gün sete gitmek için geldiği Nişantaşı’nda görüntülendi.

09.12.2017 11:51

Kendisini sete götürmek için gelecek aracı beklerken açıklamalarda bulunan Bade İşçil, eski eşi Malkoç Süalpile yeniden barışmadığını ve aneroksiya hastalığına yakalanmadığını söyledi.

Güzel oyuncu, "Aneroksiya rahatsızlığım yok, zayıflama formülü olarak da bir hastalığı yakıştırıyorlar. İnsanlar kötü örnek alır diye korkuyorum. Çocuk doğurdum, anne olanlar bilir. Bu yaşta çocuğu olanlar devamlı bir koşuşturma halinde, bir de dizi. Çocuğun peşinden koşarken zayıflıyorsun, aman düşmesin, aman parka götüreyim, sette geç kalsam da erken kalkıyorum, böyle zayıfladım" dedi.

Malkoç Süalp'le yaşadıklarına sünger çektiklerini belirten İşçil, "Aramızda her şey yolunda, çocuğumuz için görüşüyoruz. Eskiden yaşanmışlıklara sünger çektik, o olaylarla yüzleştik. Kader kısmet böyleymiş. Şu an barışmak veya yeniden bir araya gelmek gibi bir şey yok. Düzgün saygılı çerçevede görüşüyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil