Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Babam ve Ailesi yeni bölüm fragmanında Nilgün İstanbul'a geliyor!

Babam ve Ailesi yeni bölüm fragmanında Nilgün İstanbul'a geliyor!

Babam ve Ailesi 5. bölüm fragmanlarıyla izleyenlerin nefesini kesecek. Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Babam ve Ailesi yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde şoke eden anlar yaşanacak. Yeni bölümde Kemal’in evlenme teklifini kabul eden Nilgün İstanbul’a geliyor. İşte, Babam ve Ailesi 5. bölüm fragmanlarıyla sizlerle.

17.10.2016 18:27

Kanal D ekranlarının heyecanlı dizisi Babam ve Ailesi 5. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Nefes kesen dizinin yeni bölümünde yaşanacak hareketli dakikalar diziye damgasını vuracak. Kemal, Nilgün ve çocuklarını alıp İstanbul’a döner. Hasret’i kaçırtanın dayısı Fadıl olduğunu öğrenen Kadir, Fadıl’ın kendileri ile birlikte İstanbul’a gelmesine izin vermez. İşte, Babam ve Ailesi 5. bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK
Nilgün, Kemal’in evlilik teklifini kabul eder. Kemal, Nilgün ve çocuklarını alıp İstanbul’a döner. Hasret’i kaçırtanın dayısı Fadıl olduğunu öğrenen Kadir, Fadıl’ın kendileri ile birlikte İstanbul’a gelmesine izin vermez. Suzan’ın, ameliyat sırasında oğlunu öldürtmeye çalıştığını öğrenen Nilgün, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bunu kendisinden saklayan Kemal’le kavga eder. Sinirleri alt üst olan Suzan, Kemal’in evlenecek olmasının suçunu Mert’e yükler. Bu suçlamanın yükünü kaldıramayan Mert, Kadir’le buluşarak bu işi kökten çözmeye karar verir!

BABAM VE AİLESİ 5. BÖLÜM FRAGMANI
SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI
Suzan, evden ayrılır ve çocuklarıyla birlikte geçici olarak kayınvalidesi Macide’nin evine taşınır. Kadir, ilişkiyi bitirenin babası değil, annesi olduğunu öğrendikten sonra derin bir hayal kırıklığı ile evi terk eder. Kemal, Suzan’ın öne sürdüğü ağır şartların hepsini kabul ederek ondan boşanır. Kadir, Hasret’in çabalarıyla annesini affeder ve eve döner. Annesinin gözü önünde Kemal’i arayıp anlaşmadan vazgeçtiğini, istemediği takdirde annesiyle evlenmek zorunda olmadığını söyler ona. Hasret’in fidye için kaçırılması bütün dengeleri alt üst eder. Nilgün, kızını kurtarılmasının ardından Kemal’in yaptığı evlilik teklifini kabul edecek midir?

BABAM VE AİLESİ 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Yorumlar | 0
üye profil