Babaevinden davul zurnayla çıkan Selin Ciğerci’ye babasından altın kemer

Babaevinden davul zurnayla çıkan Selin Ciğerci’ye babasından altın kemer
Yayınlanma Tarihi: 28.10.2019 15:34
Değiştirme Tarihi: 28.10.2019 15:34

Geçtiğimiz hafta şaşalı bir kına gecesi yapan ve Demet Akalın ile arası bozulduğu iddia edilen Selin Ciğerci, bugün futbolcu Gökhan Çıra ile dünya evine giriyor. 

Babasının evinden davul zurna ile çıkan Selin Ciğerci, düğün öncesi yaşanan tüm her şeyi sosyal medya hesabından paylaşıyor. 

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile bugün Swissôtel The Bosphorus'da dünyaevine girecek. Babaevinden davul ve zurna eşliğinde çıkan Selin Ciğerci'ye babası gelenek olan kırmızı kuşak yerine, göz kamaştıran altın kemer taktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Günler öncesinden hazırlıklara başlayan ünlü fenomen, düğüne ait her detayı takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Nişanlısı Gökhan Çıra ile evden çıkan Ciğerci bahçede davul zurna eşliğinde oynayarak çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Nikaha saatler kala düğünün olacağı otele gelen Ciğerci, makyaj hazırlıklarına başladığını ve gelin makyajını ünlü makyöz Anar Agakishiev'in yapacağı haberini verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Selin Ciğerci, Instagram hesabından düğününden bir gece öncesini annesiyle geçirdi. Ciğerci bu anları "Son gecemi seninle geçirmek istiyorum anne" sözleriyle dile getirdi.