Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Baba olmak istiyorum'

'Baba olmak istiyorum'

Barış Arduç, verdiği röportajda aile kurmak istediğini ve en büyük hedefinin 'baba' olmak olduğunu söyledi.

24.12.2016 15:21

'Kiralık Aşk' dizisinde hayat verdiği Ömer karakteriyle tanınan Barış Arduç, kendisini 'Yılın Konuşulan Adamı' seçen GQ'ya konuştu.

'Yılın Konuşulan Adamı' seçilen, 'Kiralık Aşk' dizisinin başrol oyuncusu Barış Arduç, gelecek planlarından bahsetti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Komedyen Gupse Özay'la birlikte olan Arduç, "Aile bağları güçlü biri olarak, gelecekte ben de kendi ailemi kurmak istiyorum. İşinde başarılı olduğu kadar ailesiyle de kaliteli zaman geçirebilen iyi bir baba olmak en büyük hedefim" dedi.

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı ulaşılmaz erkek Ömer karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Arduç, "Bu kadar sevginin sorumluluğu çok fazla ama yaptığınız işin karşılığını sevilerek alıyorsunuz. Bu apayrı bir mutluluk benim için" şeklinde konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Hayranlarına, "Biliyorum, dünyanın şu anki halinde bu çok zor ama ne olursa olsun pozitif kalmanın formülünü bilmek gerek" şeklinde tavsiye veren oyuncu, "Günümüzde artık değerli olan, her şeye rağmen mutlu olabilmek, yoksa elinizdeki hayatı kaçırırsınız" şeklinde konuştu.

Centilmenliği, sadece kadınlara değil tüm canlılara değer vermek olarak nitelendiren Arduç için iyi giyinmek de bu tanım içinde önemli bir yere sahip.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Evdeyken eşofman üstüne giyeceğim tişörtü bile uyumlu seçerim" diyen oyuncu, "Smokin giymeyi çok seviyorum ve bence her centilmenin özel dikim bir takımı olmalı" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil