Azra Akın yakında bir dans projesi olduğunu söyleyip detay vermekten kaçındı

Önceki gün Nişantaşı'nda bir iş toplantısı sonrası görüntülenen Azra Akın'dan hayranlarını sevindirecek bir haber geldi. Bir toplantıdan çıkıp başka bir toplantıya gittiğini anlatan Akın yakında bir dans projesi olduğunu söyleyip detay vermekten kaçındı.

Yayınlanma Tarihi: 17.10.2020 13:38
Değiştirme Tarihi: 17.10.2020 13:38
Azra Akın yakında bir dans projesi olduğunu söyleyip detay vermekten kaçındı

Azra Akın önceki günü iş toplantısı yapmaya geldiği Nişantaşı'ndaydı. Bir toplantıdan çıkıp başka bir toplantıya gittiğini anlatan Akın yakında bir dans projesi olduğunu söyleyip detay vermekten kaçındı.

Sosyal sorumluluk projelerinin her zaman hayatında önemli yer tuttuğunu ifade eden Azra Akın, "Bu benim dünya güzeli unvanımla başladı, ben o misyonu devam ettirmek istiyorum. Çünkü bir sorumluluk benim için, kişiliğimle bütünleştiği için hep yapmak istediğim bir konu hayatımın bir parçası bu zaten" dedi.Akın, "Anne olmak sizi podyumlardan uzaklaştırdı mı?" sorusuna ise "Tabii ki bir hamilelik süresi var. Hamilelik dokuz ay sürüyor ve doğum oluyor. Çocuğu büyütmek onun yanında olmak benim için önemli. Şükür yanında olabildim, ben çalışan üreten bir insanım, çalışmaya devam" yanıtını verdi.

Akın, "Anne olmak sizi podyumlardan uzaklaştırdı mı?" sorusuna ise "Tabii ki bir hamilelik süresi var. Hamilelik dokuz ay sürüyor ve doğum oluyor. Çocuğu büyütmek onun yanında olmak benim için önemli. Şükür yanında olabildim, ben çalışan üreten bir insanım, çalışmaya devam" yanıtını verdi. (Milliyet)


 

Etiketler: azra akın - proje - dans