Azeri kızı Günel olarak bilinen Günel Zeynalova, Gökhan Göz ile çıkan aşk dedikodularına isyan etti

''Oy Didem'' klibiyle akıllarda yer edinen Azeri kızı Günel, hakkında çıkan iş insanı Gökhan Göz ile aşk yaşıyor iddiaları hakkında konuştu. Bir AVM'de görüntülenen Günel ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Günel Zeynalova, hakkında çıkan "iş insanı Gökhan Göz ile aşk yaşıyor" iddialarına isyan etti. Azeri şarkıcı, Günel "Gökhan Bey'i tanımam, sahnemi dinlemeye gelip çiçek göndermiş. Sonrasında da 'aşk yaşıyoruz' diye konuşmalarda bulunmuş. Büyük saçmalık. Beni binlerce insan dinlemeye geliyor, yaptığı çok büyük saygısızlık ve tamamen yalan" şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi: 05.11.2021 20:42
Değiştirme Tarihi: 05.11.2021 23:36
Azeri kızı Günel olarak bilinen Günel Zeynalova, Gökhan Göz ile çıkan aşk dedikodularına isyan etti

90'lı yılların sonunda yönetmenliğini İbrahim Tatlıses'in üstlendiği ''Oy Didem'' klibiyle akıllarda yer edinen Azeri kızı Günel, son haliyle ağızları açık bırakıyor. İbrahim Tatlıses'in keşfettiği Azeri kızı Günel, değişimi ile sık sık gündeme geliyor. Şarkıcı Günel Zeynalova, önceki gün bir AVM'de görüntülenen Günel Zeynalova, hakkında çıkan "iş insanı Gökhan Göz ile aşk yaşıyor" iddialarına isyan etti.

Önceki gün bir AVM'de görüntülenen Günel Zeynalova, hakkında çıkan "iş insanı Gökhan Göz ile aşk yaşıyor" iddialarına isyan etti.

Posta'nın haberine göre; Günel Zeynalova, "Gökhan Bey hayal görüyor sanırım. Gündeme gelmek için ismimi kullandı, böyle bir şey yok.

Bu zamana kadar hem sesim hem de duruşumla var oldum. Bu saatten sonra da böyle çirkin durumların içine çekilmek istemiyorum" dedi.

'TAMAMEN YALAN'

36 yaşındaki Azeri şarkıcı, "Gökhan Bey'i tanımam, sahnemi dinlemeye gelip çiçek göndermiş.

Sonrasında da 'aşk yaşıyoruz' diye konuşmalarda bulunmuş. Büyük saçmalık. Beni binlerce insan dinlemeye geliyor, yaptığı çok büyük saygısızlık ve tamamen yalan" şeklinde konuştu.

İlgili Sayfalar: Magazin