Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ayşegül Yıldız'dan iddialara yanıt

Ayşegül Yıldız'dan iddialara yanıt

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız, son günlerde hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi.

18.08.2016 15:35

Ayşegül Yıldız'ın, sosyal medya üzerinden eski eşi İbrahim Tatlıses ile evleneceği konuşulan Damla Buket Çakıcı'ya şu sözlerle göndermede bulunduğu öne sürülmüştü:"Kaleyi sattım, filler isyanda. Vezir, intihar etti. Arada atları da serbest bıraktım. Çevremdeki piyonlardan zaten medet ummadım. Şimdi şah olduğunu düşenen varsa buyursun hamle yapsın. Herkese anladığı dilden, gidere gider."

Hakkında çıkan iddialara yanıt veren Yıldız, "Gazetelerde instagram hesabımdan yaptığım paylaşımların 'sözde' aldığım maddi yardımın kesilmesine kızarak üçüncü şahıslara 'gönderme' ve 'gözdağı' olarak yazılmasını hayretler içerisinde okudum! Bugüne kadar nafaka da dahil kimseden maddi yardım istemedim de almadım da. Şu anda 80'e yakın insana istihdam sağlayan biri olarakta yardım alacak değil yardım edecek durumdayım çok şükür" ifadelerini kullandı.

Tatlıses ile 2013 yılında yolları ayrılan Ayşegül Yıldız, Instagram hesabından "Yıllardan beri bahsettiğiniz hiçbir savaşın içinde olmadığım gibi bugünde kimseyle savaşmıyorum. İsmi geçen şahıslarla da şimdiye kadar ne işim ne hesabım oldu. Dolasıyla yaptığım paylaşımlarında o isimlerle hiçbir ilgisi yok. Ekim 2013'te (boşandığım gün) bütün defterleri kapattım. O yüzden bu uydurma savaşların içinde ve üçüncü şahısların isimleriyle ismimi yanyana getirmemenizi önemle rica ederim. İyi çalışmalar" mesajını yayımladı.

Yorumlar | 0
üye profil