Ayşegül Yıldız'dan İbrahim Tatlıses açıklaması: "Cahiliyet döneminde bir sürü çocuk yapıp..."

Önceki akşam City's Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız, Tatlıses'in 'çocuk' açıklaması hakkında konuştu. Yıldız, "Cahiliyet döneminde bir sürü çocuk yapıp, daha sonra pişman olabilir" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 16.09.2020 11:36
Değiştirme Tarihi: 16.09.2020 11:36
Ayşegül Yıldız'dan İbrahim Tatlıses açıklaması: 'Cahiliyet döneminde bir sürü çocuk yapıp...'

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ayşegül Yıldız, kendi adına açılan sahte hesaplarla ilgili olarak, "Hepsiyle mahkeme önünde hesaplaşacağız. Ben kapattırıyorum, onlar tekrar benim fotoğraflarımla açıyor. Bu bir tek benim sorunum değil. Birçok isim bu tür boş işlerle uğraşıyor" açıklamasını yaptı. 

"BELKİ BİRİ, ELİF ADA'DIR"

Tatlıses'in "Şimdi ki aklım olsaydı yedi çocuk yapmazdım! Allah insana evladın da hayırlısını versin, vermiyorsa da o zaman hiç vermesin. Çünkü azı karar, çoğu zarar. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi üç tane yeter artar bile" açıklaması da sorulan Yıldız, "Belki o üç çocuktan biri Elif Ada, nereden biliyorsunuz? İnsanlar tabii ki kendi evladıyla ilgili şeylere zaman zaman kızabilir. Cahiliyet döneminde bir sürü çocuk yapıp, daha sonra pişman olabilir. Bunlar üzülüp, kırılacak şeyler değil" yanıtını verdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)