Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ayşe Hatun Önal'dan yeni single: Sirenler

Ayşe Hatun Önal'dan yeni single: Sirenler

Ayşe Hatun Önal yeni single çalışması 'Sirenler' ile geri döndü.

04.11.2016 11:09

2003 yılında yayımladığı “Sonunda” albümüyle müzik dünyasına merhaba diyen, çektiği klipler ve müziğindeki elektronik altyapılarla iyi işlere imza atan Ayşe Hatun Önal, yeni single çalışması “Sirenler” görücüye çıkardı.

“Çak Bir Selam” ve “Güm Güm”ün liste başarılarıyla adından sıkça söz ettiren, geçtiğimiz aylarda ise dünyaca ünlü pop yıldızı Ricky Martin'le ses getiren bir düete imza atan Önal, sözü ve müziği Alper Narman ve Onur Özdemir ortaklığında, düzenlemesi ise Osman Çetin tarafından yapılan “Sirenler” şarkısıyla yine sınırları zorlayacak gibi! 2003-Çeksene Elini 2003 yılında yayımladığı “Sonunda” adlı albümü ile müzik dünyasına giriş yapan Ayşe Hatun Önal, ilk klibini Murad Küçük yönetmenliğinde “Çeksene Elini” şarkısına çekti. Şarkı sözleri, elektronik altyapısı ve standartların üstündeki klibiyle bir hayli dikkat çeken çalışma müzik dünyasına bomba gibi düştü.

ayşe hatun önal 2014-Çak Bir Selam Yayınlandıktan sonra altı ay süresince müzik listelerinin üst sıralarında yer alan ve 2014 yazının en çok çalan şarkıları arasına giren “Çak Bir Selam” 2014 Dünya Basketbol Kupası'nın resmi sponsorlarından Turkcell'in Türkiye Milli Takımı reklamları için “Çak Bir Smaç” adıyla yeniden uyarlandı. “Çak Bir Selam” ile müzik listelerinin başında yer aldı ve yılın en çok dinlenen 8. şarkısı olarak tamamladı. 2015-Güm Güm
Şarkının klibi YouTube'da 70 milyon'un üzerinde izlenerek rekor kırdı. 

Yorumlar | 0
üye profil