Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Annesinin nikah şahidi oldu

Annesinin nikah şahidi oldu

Dağhan Külegeç'in annesi Ayşe Erbulak uzun süredir birlikte olduğu Özden Özgürdal'la evlendi.

16.04.2015 11:11

Oyuncu – Yazar&Çevirmen Ayşe Erbulak, dublaj ve tiyatro sanatçısı Özden Özgürdal ile bugün Maltepe Evlendirme Dairesi’nde evlendi. Ayşe Erbulak’ın nikahşahitliğini oğlu Dağhan Külegeç ve kız kardeşi Nilgün Kuruöz yaparken, Özden Özgürdal’ın nikah şahitliğini oyuncu Gamze Gözalan yaptı.

Dağhan'dan özel izin

Nikah öncesi ilginç bir an yaşandı, evlendirme memuru  nikah şahitliğini kabul ediyor musunuz diye Dağhan Külegeç'e sorunca kafasını yana çevirip uzun uzun düşünmesi gülüşmelere neden olurken, nikah kıyıldıktan sonra Özden Özgürdal Ayşe Erbulak'ı alnından öptü. Bunun üzerine davetliler "Öp, öp, öp" diye tempo tutunca damat, Dağhan Küleğeç'e bakıp onay alınca dudaklarından öptü...

Balayı İtalya'da

 Ayşe Erbulak ve Özden Özgürdal’ın nikah kıyafetleri Justin Alexander tarafından özel olarak tasarlanıp dikilirken, nikaha sanat ve edebiyat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Çiftin balayı için İtalya’ya gideceği öğrenildi. Yaklaşık üç yıldır birlikte oturan çiftin ilk evliliklerinden birer çocukları var. Erbulak’ın oğlu televizyon dünyasının sevilen oyuncusu Dağhan Külegeç, Özgürdal’ın ise Öykü adında 17 yaşında bir kızı var. 2014 yılında tüm ailenin bir araya gelerek  (Dağhan Külegeç, Sevinç Erbulak, Özden Özgürdal ve Ayşe Erbulak) kurdukları ERBULAK OYUNCULUK ve YAZARLIK EVİ’nin yöneten Erbulak-Özgürdal çifti işlerinin yoğunluğu nedeniyle balayı için kısa bir İtalya gezisi yapacaklar.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil