Ayrılık çok sürmedi... Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin barıştı

Uzun süre birliktelik yaşayan, evlenecekleri düşünülen Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin 2019 yılında ayrılarak 3,5 yıllık ilişkilerini sonlandırmıştı. Ünlü çiftin yeniden barıştığı ve birbirlerine yeni bir şans tanıdıkları öne sürüldü. 

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2020 10:53
Değiştirme Tarihi: 04.04.2020 10:58
Ayrılık çok sürmedi... Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin barıştı

3,5 yıllık birlikteliklerini ani bir karar ile sonlandıran Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç çifti ortak dostları sayesinde yeniden barıştı.

Oğuzhan Koç 8 yıl birlikte olduğu ve evlilik hazırlığı yaptığı Zeynep Koçak’tan 2014’te ayrılmış, hiç vakit kaybetmeden Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Yakınlarının “nikah masasına oturacaklar” dediği sevgililer ekim 2019’da da ilişkinin bittiğini duyurmuştu. Ne var ki, ayrılık uzun sürmedi.

Ortak dostları sayesinde barıştılar. Sosyal medyada da birbirlerini yeniden takibe alan sevgililer iddiaya göre; karantina günlerini birlikte geçiriyor.

YAĞMUR TANRISEVSİN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Yağmur Tanrısevsin'in hayatına dair birçok detay merak ediliyor. Oğuzhan Koç ile yeniden barıştığı haberleri sonrası Yağmur Tanrısevsin kimdir? Yağmur Tanrısevsin kaç yaşında? Nereli?  soruları internette araştırılıyor. 

24 Ağustos 1990'da dünyaya gelen Yağmur Tanrısevsin "Güneşi Beklerken" dizisinde ünlü bir ailenin duygusal krizler geçiren hassas kızı "blumia hastası" "Melis Güzel" karakterini canlandırarak tanınmıştır. İngilizce oynadığı Amerika ortak yapımı ilk sinema filminde The Tragedy adlı korku filminde Jennifer rolünü canlandırmıştır. .wella/koleston'un 2 sezon marka yüzü olmuştur.

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Cam Bölümü son sınıf öğrencisidir. Sanat kariyerini oyunculuk ve seramik-cam alanlarında birlikte devam ettirmektedir. Meltem Cumbul, Betül Alganatay, Ümit Çırak, Craft Oyunculuk Atölyesi Bahar Kerimoglu ve Merve Taşkan oyunculuk eğitimi aldığı bazı isimlerdir. Boks, tenis, kayak, basketbol, heykel, resim ile ilgilenmektedir.

"Geniş Aile: Yapıştır" sinema filminde Çağla karakterini canlandırmıştır. "Aşk Ağlatır" adlı sinema filminde oynadı. Adını Feriha Koydum ve Pis Yedili dizilerinde konuk oyuncu olarak bulundu.Güneşi Beklerken dizisinde Melis Güzel karakterine hayat verdi. 2014 sonbaharı itibarı ile Kaçak isimli dizide Haluk Bilginer'in kızı olarak Tülay Mengen karakterini canlandırdı. Bana Baba Dedi dizisinde Didem karakterini canlandırdı. Show Tv'de ekrana gelen "Mayıs Kraliçesi" adlı dizide başrol oynamıştır.

OĞUZHAN KOÇ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Oğuzhan Koç'un hayatına dair birçok detay merak ediliyor.  Yağmur Tanrısevsin ile yeniden barıştığı haberleri sonrası Oğuzhan Koç kimdir? Oğuzhan Koç kaç yaşında? Nereli?  soruları internette araştırılıyor. 

1985 Erzincan Refahiye doğumlu Oğuzhan Koç, oyunculuk şarkıcılık ve bestecilik yapıyor. 

Oğuzhan Koç Bursa Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü'nde okudu. Şu anda İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde kaydı bulunmaktadır.[kaynak belirtilmeli] 2013 yılında Ben Hala Rüyada adlı albüm çıkarmıştır.

Küçük yaşlarından itibaren sahne sanatlarıyla ilgilenen Oğuzhan Koç, 2007 yılında BKM Atölye Oyuncuları arasına katılmıştır. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde rol almıştır. Söz ve müziği kendisine ait olan "Gül ki Sevgilim" adlı şarkıyı Ferhat Göçer'e vermiş Gülben Ergen'in "Uzun Yol Şarkıları" albümünde söz ve bestesi kendisine ait olan Giden Günlerim Oldu şarkısına albümde ve klipte eşlik etmiştir. 31 Aralık 2009 tarihinde Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı tiyatral komedide söylediği "Domuz Gribi Ol İnşallah" adlı şarkısıyla büyük beğeni toplamıştır. 2010 yılında BKM Mutfak oyuncularının yazıp yönettiği Çok Filim Hareketler Bunlar adlı filmde rol almış ve 17. Kral Müzik Ödülleri'nde filmin müzikleriyle 'En İyi Film Müziği' ödülüne layık görülmüştür. 

Oğuzhan Koç'un Ben Hala Rüyada isimli albümü 2 Aralık 2013'te Esen Müzik etiketiyle satışa sunuldu. 2015 yılının Nisan ayında Gülben Ergen ile birlikte seslendirdiği Aşkla Aynı Değil isimli single çıkmıştır.

Oğuzhan Koç 2014 yılında Murat Dalkılıç'ın "Daha Derine" albümüne "Bu nasıl aşk" isimli şarkıyı vermiştir. Aynı zamanda arkadaşı İbrahim Büyükak'ın Küçük Esnaf filmi için "Berhudar Olmak Zor" isimli şarkıyı yapmıştır.

TV 8'deki O Ses Çocuklar yarışmasının 2.sezonunda jüri olarak yer almış ve yarışmada 1.olmuştur.

2016 yılının Nisan ayında çıkan Murat Boz'un "Janti" albümünde yer alan "Yüzüm Yok" isimli şarkının da sözleri ve bestesi Oğuzhan Koç'a aittir. 7 Ekim 2016'da Bulutlara Esir Olduk isimli single'ı, 17 Ekim 2016'da da bu şarkının video klibi yayınlanmıştır.

Fırıldak Ailesi isimli Türk yapımı animasyon filmde Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile birlikte üç kişi bir karakteri seslendirerek de animasyon film dünyasında bir ilke imza atmıştır.

En son çıkardığı single'ı olan "Küsme Aşka"nın söz ve bestesi de Oğuzhan Koç'a aittir. Şarkının düzenlemesini Ozan Çolakoğlu yapmıştır. Klibin yönetmen koltuğunda ise Bedran Güzel Oturmuştur. Klipte Oğuzhan Koç'a "Sinan Tuzcu, İrem Sak, Şahin Irmak, Begüm Birgören, Eren Hacısalihoğlu, Serkan Şenalp, Alina Boz ve Dilşad Şimşek" eşlik etmiştir. 7 Nisan 2017'de dijital platformlarda yayınlanmış ve ilk yayınlandığı gün youtube'da 17 saatte 1 milyon izlenmeyi geçerek rekor kırmıştır.

2013 Mayıs ayında Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile başladıkları Tv8'de yayınlanan 3 Adam isimli gece şovu 2017 Nisan ayı itibarıyla halen devam etmektedir.

7 Temmuz' 2017de vizyona giren Doru isimli animasyon filmin seslendirme kadrosunda ünlü isimlerle birliktedir.

27 Ekim 2017'de vizyona giren Yol Arkadaşım filminde aynı zamanda filmin senaristi olan İbrahim Büyükak ile başrol oynayarak Onur Güzel karakterine hayat vermiştir.