Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ayla Çelik'ten makyajsız fotoğraf!

Ayla Çelik'ten makyajsız fotoğraf!

'Bağdat' şarkısıyla son döneme damga vuran Ayla Çelik, Instagram hesabı üzerinden makyajsız fotoğrafını paylaştı. Çelik'in bu fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu.

26.07.2016 15:13

Beyazıt Öztürk ile 'Bağdat' şarkısıyla büyük beğeni toplayan Ayla Çelik, bir süre Öztürk ile aşk yaşayıp yaşamadıkları konusunda da akıllarda soru işareti oluşturmuştu. İkili, yaptığı açıklamalar ile şüphesi olanları arkadaşlık bağlarına inandırırken dedikodulara da son vermeyi ihmal etmemişti.

Sesi ve şarkılarıyla geniş bir kesimin yüreğine dokunan Çelik, şu sıralar yaz aylarının tadını çıkarıyor. Başarılı sanatçı Instagram üzerinden paylaştığı makyajsız fotoğrafı ile takipçilerinin beğenisini kazandı.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDISosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan başarılı sanatçı, bazı zamanlarda dostlarıyla birlikte geçirdiği keyifli anlardan hatıralarını paylaşırken, bazen de kendi fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunuyor. Instagram hesabı üzerinden yaklaşık 100 bin kişinin takip ettiği Çelik, bu kez makyajsız bir fotoğrafını paylaştı.

Çelik'in bu fotoğrafına takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Çelik'in bu fotoğrafını, İrem Derici de es geçemedi. Derici, fotoğrafın altına, "Su gibisin su" yorumunu düşerek, arkadaşına duyduğu hayranlığı dile getirdi. 

Yorumlar | 0
üye profil