Ayla Çelik Bağdat şarkısını Kenan Işık için yazdı iddiası

Ayla Çelik Bağdat şarkısını Kenan Işık için yazdı iddiası

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Ayla Çelik'in yaza damgasını vuran 'Bağdat' isimli şarkısını Kenan Işık'a yazdığı iddia edildi.

'Bağdat' şarkısı ile müzik listelerini alt üst eden Ayla Çelik'le ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Ayla Çelik'in 'Bağdat' şarkısını usta oyuncu ve sunucu Kenan Işık'a yazdığı iddia edildi.

Ayla Çelik'in kendisine büyük şöhret kazandıran 'Bağdat' şarkısını büyük hayranlık duyduğu Kenan Işık'a yazdığı iddia edildi.

Oyuncu-yönetmen Kenan Işık (68) 1981'de Beril Işık ile evlenmişti. İddiaya göre Kenan Işık 2007'de tanıştığı şarkıcı-söz yazarı Ayla Çelik (42) ile yakınlaştı. Ayla Çelik, Kenan Işık'ın teşvikiyle söz yazıp beste yapmak için ilk adımlarını attı. Kenan Işık 2012'de İstanbul Devlet Tiyatrosu için yönettiği 'Antigone' adlı oyunun müziklerini de Ayla Çelik'e yaptırdı.

kenan ışık

'Bağdat' şarkısını Kenan Işık'a yazdı iddiası
Ayla Çelik'in kendisine büyük şöhret kazandıran 'Bağdat' şarkısını büyük hayranlık duyduğu Kenan Işık'a yazdığı iddia edildi.

Beril Işık, yürüyemeyen, konuşamayan, hafızasının büyük bir bölümünü yitien Kenan Işık'a evlerinde bakıyor.

Eşi çılgına döndü
Kulislerde dolaşan bu iddiaya göre; Kenan Işık ile Ayla Çelik'in arasındaki yakınlık Ekim 2013'te sona erdi. Kenan Işık bundan 6 ay sonra, yani 21 Mart 2014'te düşüp beyin kanaması geçirdi. Ayla Çelik 5 ay sonra sanatçının yoğun bakımda tutulduğu Nişantaşı'ndaki Amerikan Hastanesi'ne gitti. Kenan Işık'ın eşi Beril Işık, Ayla Çelik'i görünce sinirlendi. Herkesin duyacağı bir şekilde şu tepkiyi verdi: "Seni burada görmek istemiyorum, bir daha hastaneye gelme." Ayla Çelik gözyaşları içinde hastaneden ayrıldı.

Şu an 'evinde bakılan Kenan Işık yürüyemiyor, konuşamıyor. (Posta) 

Görüntülenme : 1404 Yayınlanma Tarihi: 12/09/2016 15:34:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin