Ayla Birdal sürprizle geliyor...

Manken Ayla Birdal, yeni projesi ile sevenlerini mutlu etti. Birdal, kadın giyim ürünlerinin satışa sunulacağı büyük bir butik açmaya hazırlanıyor. Uzun yıllardır giyim üzerine bir mağaza açmanın hayalini kurduğunu söyleyen Birdal, “Birbirinden şık, spor ve tarz ürünlerle kadınların başını döndürecek bir butik açıyoruz” açıklamalarında bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2020 13:01
Değiştirme Tarihi: 13.11.2020 13:01
Ayla Birdal sürprizle geliyor...

Başarılarıyla sosyal medyada adından sıklıkla söz ettiren güzel Manken Ayla Birdal, artık sevenleri ile butiğinde buluşacak. Birdal, “Uzun bir süredir çalışmalarımız devam ediyor. En kaliteli markaların, en güzel modellerini seçtik. Anlaşmalarımızı yaptık. Ürünlerimizi satışa sunacağımız günü büyük bir heyecanla bekliyorum” dedi. 

Moda Tutkusu Butiğe Yansıyor

Modaya her zaman özel bir ilgi duyduğunu söyleyen Birdal, “Küçüklüğümden beri moda tutkusu benim için vazgeçilmez. Mesleğimin mankenlik olmasında da moda tutkumun büyük bir önemi var. Zevkime güveniyorum ve trendleri yakından takip ediyorum. Zaten sektörün de bizzat içindeyim. Böyle olunca neden bu tutkumu işimin bir parçası yapmayayım ki dedim ve kolları sıvadım” ifadelerini kullandı. Bu süreçte kendisine en çok ailesinin destek olduğunu anlatan Birdal, “Ailem her zaman bana destek oldu. Özellikle mankenlik kariyerimde babam ve annemin destekleri, yönlendirmeleri her zaman doğru kararlar almamı sağladı. Butiğimde de onların desteği çok fazla. Bu yüzden doğru bir iş yaptığıma inanıyorum” şeklinde konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Büyük Bir Sürprizle Açılış Olacak

Koronavirüs salgını nedeniyle büyük bir açılış organize etmeyeceklerini vurgulayan Birdal, “Bu süreçte herkesin olduğu gibi biz de üzerimize düşen görevi yapacağız. Normal şartlarda tüm sevdiklerimle bir arada olduğum, büyük bir açılış hayal ediyordum. Ancak ne yazık ki bu süreçte mümkün olmayacak. Online platformlar üzerinden büyük bir açılış yapmayı planlıyoruz. Sevenlerimle yan yana olamayacak da olsak, onlara güzel bir sürpriz hazırlıyorum” dedi. 

İnternetten Satışa Sunulacak 

“Mağazamızda satışa sunulan tüm ürünler, internet üzerinden de satışta olacak” açıklamalarını yapan Birdal, “Günümüzde alışverişlerin çoğu e-ticaret sitelerinden yapılıyor. Bunun yanında sosyal medya hesapları da insanların alışveriş yapmayı sıklıkla tercih ettiği platformlar arasında yer alıyor. Biz de bu talebe karşılık verebilmek için dijital dünyadaki yerimizi hızla alacağız” ifadelerini kullandı.