AYDIN KURTOĞLU 'BABAMI YERDE YUVARLANIRKEN GÖRDÜM'

Emre Saygı’nın Facebook’tan canlı yayınlanan Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu Aydın Kurtoğlu oldu.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2016 13:18
Değiştirme Tarihi: 26.10.2016 13:18
AYDIN KURTOĞLU 'BABAMI YERDE YUVARLANIRKEN GÖRDÜM'

Aydın Kurtoğlu ‘Hadi Be’ye Konuştu

 

‘Yak’ adlı şarkısı ile adından sıkça söz ettiren Aydın Kurtoğlu, canlı yayında Emre Saygı’nın ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

 

Babamı Yerde Yuvarlanırken Gördüm

 

Babası Cengiz Kurtoğlu’nun torunlarına olan sevgisine değinen Aydın Kurtoğlu ‘Biz babamızı yıllarca koltuktan kaldıramadık. Hareket ettiremedik daha doğrusu. Şimdi torunları, babamı böyle yerden yere vuruyorlar.  Babamı ilk defa yerde yuvarlanırken gördüm. Beni arıyorlar, ufaklığın adı Poyraz Cengiz. Torunumu yanıma getir diyor. Teslim edip gideyim o zaman diyorum. Kapıdan bırak git" dedi.

 

Üzerimde Bir Uğursuzluk Var

 

Emre Saygı’nın Hadi be adlı programına konuk olan Aydın Kurtoğlu ‘Bende bu aralar bir uğursuzluk var. Neye baksam kırılıyor, bozuluyor yada çatlıyor. Mesela geçtiğimiz gün bir arkadaşımla bir yurt dışı seyahatimizde uçaktan indik ve taksiye bindik. Elektrikli bir araçmış. Dedim ki; ya baksana ne güzel araçmış, keşke bizim orada da olsa elektrikli araçlar, dememe kalmadı. Arabanın bir tanesi bize çarptı ve ortalık bir anda karıştı. Adam dedi ki; ben burada daha önce böyle bir kaza yaşamadım, görmedim. Sonra kendi kendime konuşmayacağım, bakmayacağım artık dedim" şeklinde konuştu. 

 

Hüngür Hüngür Ağladım

 

Doğumdan sonra oğlunu ilk gördüğü anı anlatan Aydın Kurtoğlu "En son mutluluktan çocuğum doğduğu zaman ağladım. İlk doğduğu zaman, hani küvözde geliyor ya o. Onu gördüğüm zaman hüngür hüngür ağlamıştım. Enteresan bir duygu. Böyle tamamen bütün duyguların boşaldığı. Mutluluktan ağlamak dediğinde; en iyi onun farkına varabileceğiniz, o tadı en güzel duyabileceğiniz an, o an. Ondan daha ötesi yok" dedi.

 

2-3 yıla Babamla Düet Yapmak İstiyorum. 

 

Gelecekte babası Cengiz Kurtoğlu ile projeleri olduğunu belirten Aydın Kurtoğlu ‘Bir 2- 3 yıl içinde babamla düet yapmayı istiyorum. Onun haberi yok daha. Ben ikna ederim. Onun hit bir klasiğini, güzel bir şarkısını, modern sanatla ortada buluşacak şekilde. Aydın Kurtoğlu, Cengiz Kurtoğlu tarzlarını ortada buluşturacaklar ve çok güzel bir eser çıkartacaklar ortaya. Özellikle bu sektöre girdiğim dönemde bana şunu söylemişti: Bak, bu işi yapıyorsan kendi ayakların üzerinde duracaksın. Benden sakın bir şey isteme. Kesinlikle hiçbir şeye müdahil olmam dedi. İyi ki de öyle demiş" dedi.