Ayça İdil Günel kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Ayça İdil Günel hakkındaki bilgiler

Ayça İdil Günel, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda dikkat çeken yarışmacılardan. İki jüriyi döndürmeyi başaran Ayça İdil Günel’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Ayça İdil Günel kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 02.10.2021 22:42
Değiştirme Tarihi: 02.10.2021 22:42
Ayça İdil Günel kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Ayça İdil Günel hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu ilk bölümü bu akşam başladı. Ayça İdil Günel, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla iki jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Ayça İdil Günel hakkındaki bilgiler…

AYÇA İDİL GÜNEL KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Ayça İdil Günel, 23 yaşında. Aslen Tokatlı olan yarışmacı, doğma büyüme İstanbullu olduğunu söyledi. Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde matematik bölümünde okuyor.

Ayça İdil Günel, altıncı sınıfta iken öğretmeni tarafından keşfedildiğini ve bir yarışmaya katılıp birinci olduğunu söyledi. Bu olay ile birlikte müziğe ilgisi başlamış. Gitarla lisede tanışan yarışmacı, dans etmeyi, kitap okumayı ve edebiyatla ilgilenmeyi ve tiyatro yapmayı sevdiğini belirtti.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Ayça İdil Günel, O Ses Türkiye kör eleme turunda 2 jüriyi döndürmeyi başardı. Yaramızda Kalsın adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı için dönen jüri üyelerinden Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk döndü. Bu iki jüri üyesinden Ayça İdil Günel’in tercihi Oğuzhan Koç oldu.