Ayça Bingöl: Çocuklarla ilgilenecek bir yardımcıya ihtiyacım var ama bulamıyorum

Kırmızı Oda'nın Derya'sı Ayça Bingöl, 2. Sayfa'ya özel açıklamalarda bulundu. Pandemi döneminde Urla'da eşiyle ve çocuklarıyla birlikte 2,5 seneye yakın kaldıklarını ifade eden Bingöl, setlere döndükten sonra eve yardımcı bulma konusunda sıkıntı yaşadığını aktardı. Bingöl, 2. Sayfa aracılığıyla da yardımcı aradığını duyurdu.

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2021 10:23
Değiştirme Tarihi: 01.10.2021 10:23

Ayça Bingöl'ün açıklamaları şu şekilde: 

Yaşanmış bir şeyi canlandırmak farklı bir şey. Elbetteki içinde birtakım kurgular yapılıyor ama işin özünde bunların yaşanması, Ayça olarak da beni daha fazla etkiliyor. Seyirci beni böyle rollerde görmeyi seviyor. Biraz arz talep meselesi. 

Binnur hanımla çok keyifli geçiyor. Burası çok tatlı ekip. Sette olmayı da özlemişim. 2 senedir sette değildim, bana da iyi geldi. Çok kapalı bir hayatım vardı pandemiden ötürü. Pandemi döneminde Urla'da köyde huzurla yaşadık. 

Ben zaten çok geç anne oldum, geç olması bir anlamda da avantaj oldu. Çocuklarım ikiz oldukları için yatılı bir yardımcımız vardı. 2,5 senedir, çocuklara destek yardımcım yok. İşe başladım, birine ihtiyacım var ve bulamıyorum.