"Ayakta durmak zorundayım" derken gözleri doldu! Ebru Şallı'nın zor anları!

Eşi Uğur Akkuş'la Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan Ebru Şallı, yemek yediği mekandan çıkarken muhabirlerin sorularını yanıtladı. "Ayakta durmak zorundayım" derken gözleri dolan Şallı, herkesten destek istedi. 

Yayınlanma Tarihi: 24.08.2020 16:30
Değiştirme Tarihi: 24.08.2020 16:30
'Ayakta durmak zorundayım' derken gözleri doldu! Ebru Şallı'nın zor anları!

Geçtiğimiz Nisan ayında kaybettiği oğlu Pars ile ilgili açıklamalar yapan Ebru Şallı, "Ben ayakta durmak zorundayım. Benim kocaman oğlum var… Gözümün içine bakıyor. Eşim var… Yani herkes bana destek olsun istiyorum açıkçası” derken gözleri doldu. Yapılan eleştirilere de yanıt veren Şallı, "Bu yorumlar gerçekten çok üzücü bunu yaşayan bilir, yaşamayan bilemez. Allah kimsenin başına vermesin böyle bir şey ne annenin ne de babanın" dedi. 

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI GÜNDEM OLMUŞTU 

15 Ağustos'ta eşi Uğur Akkuş'un doğum gününü kutlayan Şallı'ya eleştiri yağmıştı. Şallı ise bu eleştirilere, "Ben kötü bir şey yapmıyorum ki. Eşimin doğum gününü kutluyorum. Yanımızda çocuklarımız da var. Kimseye hesap vermek zorunda değilim. Dünyanın en büyük acısını son nefesime kadar yaşayacağım. Kimse içimdeki acıyı, fırtınayı bilemez. Ve dindiremez. Bunu kafalarına soksunlar" yanıtını vermişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.