Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ay Yapım'dan 'maaş krizi' açıklaması

Ay Yapım'dan "maaş krizi" açıklaması

‘Kurt Seyit ve Şura’nın yüksek maliyeti yüzünden Ay yapım'ın diğer dizi çalışanlarına maaş ödemediği yönündeki iddialarla ilgili açıklama yapıldı.

11.03.2014 11:37

Kurt Seyit ve Şura’nın yüksek maliyeti yüzünden ‘Medcezir’, ‘Karadayı’ ve ‘Kara Para Aşk’ dizisinin set çalışanları geçen ay maaşlarını alamadığı yönündeki iddialara yapımcı şirketten açıklama geldi.

İşte o açıklama..."Bugün bir mecrada bir dizimizin prodüksiyonu nedeniyle diğer dizilerimizin 'maaşlarında' problem olduğuna dair çıkan 'yanlış' haberin gerçeği yansıtmadığını belirtmek isteriz.Söz konusu mecrada daha önce de bolca yanlış haber çıkmış -hatta Kasım ayında Rusya'ya henüz gitmemiş olan ekibimizin geri döndüğüne dair haber bile yapılmıştı - bunların her biri için düzeltme yapacak zamanımız olmamıştı. Haberi hazırlayan arkadaşlar sektörden herhangi bir kişiyi arasalar, bu sektörde ödemelerin aylık değil haftalık olduğunu öğrenselerdi en azından haberin o kısmı doğru olurdu. Özetle sektörde ödemeler haftalıktır ve çok şükür şirketimizin böyle bir derdi yoktur. Bu açıklama yüzünden aynı mecrada bundan sonra çıkabilecek yanlış haberlere cevap vermeyeceğimizi şimdiden belirtmek; bir ticari şirket için son derece olağan olabilecek bu tip sıkıntılardan biriyle bir gün karşılaşırsak, bundan öncelikle söz konusu mecranın haberdar edileceğini de ayrıca eklemek isteriz." Haber ile ilgili metin girin!. Ay Yapım
Yorumlar | 0
üye profil