Avrupa'da yılbaşı için son dakika önerileri

Avrupa'da yılbaşı için son dakika önerileri

Gidello ekibi bu yılbaşı diğerlerinden farklı olsun diyenler için yeni yılı Avrupa’da karşılayabilecekleri en keyifli noktaları derledi.

1- FLORANSA / İTALYA 

İtalya'nın en güzel şehirlerinden Floransa, yeni yılı karşılamak için iyi bir alternatif. Her yıl Piazza della Signoria'da düzenlenen yeni yıl partisinde, konseler, havai fişekler ve şampanya eşliğinde unutulmaz bir yılbaşı geçirebilirsiniz. Şehir merkezindeki ünlü Duomo Katedrali'nin önüne konulan dev cam ağacını görmeden dönmeyin.

Gidello'dan son dakika yılbaşı tur fırsatları
 

2- BERLİN / ALMANYA

 

Berlin'in festivalleriyle meşhur olduğunu hepimiz az çok biliyoruz. Yeni yılda nasıl canlı olabileceğini bir düşünün! Kutlamanın merkezi olarak kabul edilen, iki kilometrelik bar stantları, lazer ve video gösterileri, dans pistleri, parti çadırlarıyla Party Mile'de gün aydınlanana kadar yeni yılın coşkusunu yaşayabilirsiniz.

 

3- AMSTERDAM / HOLLANDA
 

Hareketli sokak partileri için en doğru adres Hollanda'nın başkenti Amsterdam. Rembrandtplein, Nieuwmarkt, Museumplein ve Dam Square'de bulabileceğiniz bu partilerde canlı müzik ve içkiler eşliğinde yeni yılı karşılayabilir, güneş doğana kadar eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Gidello ile Amsterdam'da yılbaşı için tıklayın
 

3- LONDRA / İNGİLTERE
Lonrda, gece yarısına kadar süren sokak partleriyle bir başka alternatif. Saatler gece yarısını gösterdiğinde Trafalgar Meydanı'nda olursanız, ünlü Big Ben çanlarıyla yeni yılı karşılayabilirsiniz. Ya da Thames Nehri kenarından, Londan Eye üzerinde gerçekleştirilen havai fişek gösterisini izleyebilirsiniz. Özellikle yılbaşında, her köşesi sokak sanatçılarıyla dolu olan ünlü Leicester Meydanı, Londra'nın diğer kalabalık ve hareketli bölgesi.

 

4- KOPENHAG / DANİMARKA
Kopenhag'da yeni yılı kutlamak için Amalienborg Meydanı'na gidebilir, ya da Town Hall Meydanı'nda saat kulesinin yeni yılın geldiğini müjdeleyen çınlamalarını duyabilir, muhteşem bir havai fişek şovu izleyebilirsiniz. Danimarka'ya gitmişken ülkeye özgü marzipan ve şekerli kek Kransekage'i yemeyi unutmayın.  

 

Avrupa'dan en keyifli yılbaşı önerileriYerel tur şirketleri Gidello ekibi bu yılbaşı diğerlerinden farklı olsun diyenlere yeni yılı Avrupa'da karşılayabilecekleri en keyifli noktaları derleyip son dakika fırsatlarını seçti.

Yılbaşının kaçırılmayacak 12 fırsatı

Yeni yıla mutlu girmenin 10 yolu

 

 

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 11:37:03

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin