Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Avatar Atakan, Türk Halkına mı Küfür Etti

Avatar Atakan, Türk Halkına mı Küfür Etti

Kulağında kulaklık olduğu sırada "Başka söyleyeceğiniz bir şey var mı Türk halkına?" sorusuna "Hepsinin a... koyayım" yanıtını veren Atakan'ın videosu olay oldu.

18.10.2016 11:09

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması ile adını duyuran Avatar lakaplı Atakan Arslan'ın başı şimdilerde sosyal medyada dolaşan bir video yüzünden belada...

GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN VİDEO

Kulağında kulaklık olduğu sırada "Başka söyleyeceğiniz bir şey var mı Türk halkına?" sorusuna "Hepsinin a... koyayım" şeklinde yanıt veren Atakan'ın videosu gündeme bomba gibi düştü. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında da işlenen kouyla ilgili Nihat Doğan Atakan Arslan'a sahip çıkarken, kendilerini arayıp açıklamada bulunmasını istedi.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Öte yandan konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Atakan şu ifadelere yer verdi: "An itibari ile sanal alemde adi şahsiyetsiz şeref yoksunu bir şahsın alehimde yaymis oldugu bir videoya denk geldim. Bir kaç yil oncesine ait olan bu videoda muzik dinlerken sanki halkima kufrediyormus gibi soyleneni farkli sekilde algilatarak bizi ve degerlerimizi hice sayan bu assaglik mahlukata sadece yaziklar olsun diyorum ben ki yillarca bayragimiz icin dunyanin 4 bir yaninda savasmis bir adamim bu yapilan karalamalar beni ve ulkesini seven herkes icin yalnizca bir masal niteligindedir... bu sahis ve yayan fake hesaplar hakkinda yasal islemler baslatilmistir en kisa zamanda adalet yerini bulacaktir...Her zaman dedigim gibi ALLAH VAR SIKINTI YOK ..."

Yorumlar | 0
üye profil