Küçük Ağa'yı kabul etmedi

Reyting rekorları kıran dizilerden teklif alan Atiye, bu teklifleri geri çeviriyor.

Yayınlanma Tarihi: 28.03.2014 11:32
Değiştirme Tarihi: 28.03.2014 14:25
Küçük Ağa'yı kabul etmedi

Tuna Kiremitçi’nin romanından sinemaya uyarlanan ‘Bu İşte Bir Yalnızlık Var’ filminde Elvan adlı bir popçuyu canlandıran Atiye’nin şansı bu filmle birlikte açıldı. Şarkıcının ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen performansı dikkat çekince, dizi yapımcılarından teklif üstüne teklif gelmeye başladı.


Küçük Ağa'yı kabul etmediSon dönemin reyting rekorları kıran popüler dizisi Küçük Ağa’dan ve birçok diziden oyunculuk teklifi alan Atiye’nin, “Ben müzikle var oldum. Ayrıca konser programlarımı da bölemem. Dizilerdeki yoğun çalışma temposu müzik hayatımı etkiler” diyerek teklifleri geri çevirdiği öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Oyunculuk çok cazip


Oyunculuğu her zaman cazip bulduğunu ifade eden Atiye, “Eğitimini  almadan oyunculuk yapmak istemiyorum. ‘Bu kız olmamış’ derlerse bir daha oyunculuk yapamam. Rezil olmaktan çok korkuyorum” şeklinde konuştu.


Bütün gün pijamayla dolaşabilirim


İl­ginç gi­yim tar­zıy­la dik­kat çe­ken Ati­ye mo­da hak­kın­da­ki gö­rüş­le­ri­ni de pay­laş­tı. Ün­lü şar­kı­cı şöy­le ko­nuş­tu: “Mo­da­nın pe­şin­de ko­şan, her tren­di ya­ka­la­yan bi­ri­si de­ği­lim. İçi­me sin­me­si önem­li. Ba­zen ken­di­mi kö­tü his­set­ti­ğim­de bü­tün gün pi­ja­may­la do­la­şa­bi­li­yo­rum.”

Haber ile ilgili metin girin!.
Bugün