"Hem seksi hem çocuksuyum"

Güzel şarkıcı Atiye kendini böyle tanımladı: "Atiye: Hem seksi hem çocuksuyum."

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2015 04:36
Değiştirme Tarihi: 12.04.2015 04:36
'Hem seksi hem çocuksuyum'


Atiye kimilerine göre seksi kimilerine göre çocuksu. Kendisi ise şöyle diyor: “Nescafe gibiyim, ikisi bir arada. Ruh halime göre değişiyorum.” Şarkıcı, hiçbir erkek için hayatından ödün vermeyeceğini de söylüyor. 

 


Son adlı slow şarkınıza bir klip çektiniz ve çok ilgi gördü...


 
Bugüne kadar pek çok slow şarkı yaptım ama hiç klip çekmemiştim. Bu ilk oldu. İnsanlar daha çok hareketli şarkılarımı beğendi; dans etmeyi ve ettirmeyi seviyorum. Her zaman kendi bestelerimi yapmayı tercih etmişimdir. Albümlerimin yüzde 70’i kendi şarkılarımdan oluşuyor. Artık besteci olarak da kendime daha çok güvenmeye başladım. Özellikle slow şarkılarda. Hatta yeni albümümde daha çok bestem ve daha çok slow şarkım olacak. Herhalde yaşımla ilgili; sonuçta benim de yaşım ilerliyor ve zevklerim değişiyor. Bu arada başkaları için de şarkı yapmayı çok isterim. 

 


Şu sıralar yeni albüm çalışmaları başladı mı?


 
Başladı ama öncelikle bir single gelecek. Bu yaz yine herkesi dans ettireceğim... Bunun dışında Amerika’da Come to Me adlı bir single’ım çıktı. Türkiye’de de dijital platformlarda satışta. 

 


Kliplerde ve sahnede gerçekten kıpır kıpır bir Atiye var. Günlük hayatta ta öyle misiniz peki?


 
Moduma göre değişiyor açıkçası. Sabahları hiç öyle enerjik olmuyorum. Açlık da beni sinirli yapıyor. Akşama doğru daha enerjik ve pozitif oluyorum.

 

KONSERLERDE BİR KİLO VERİYORUM

 

Ünlü olmanın en güzel yanı nedir? 
 
Müzisyen olmanın en güzel yanı, sahnedeyken seyircilerinin şarkılarını ezbere söylemesi.  
 
En zor yanı özgürlüğünüzün kısıtlanması mı?
 
Beni pek kısıtlamıyor; bir şekilde istediğim şeyleri yapıyorum. Çalışmayı çok seviyorum ama artık dinlenmek için de zaman ayırmam gerektiğini biliyorum. Önceden tam bir işkoliktim. 

 


Konserlerinizde dans da ettiğiniz için çok enerji harcıyorsunuz değil mi? 

 

 
Aynen, çok enerji harcıyorum. En çok kilo verdiğim yer. Her konserde en az bir kilo gidiyor. Bana “seni niye dışarıda, kulüplerde falan görmüyoruz” diye soruyorlar. Çünkü ben zaten kendi konserlerimde o kadar eğleniyorum ki, ihtiyaç duymuyorum.

 

BİR FESTİVAL FİLMİNDE ROL ALACAĞIM

 

Bir festival filminde oynayacağınız doğru mu?
 
Evet, çok heyecanlıyım. Gişe değil, festival filmi. İnşallah Berlin Film Festivali’nde yer alır diye umuyoruz. Daha önce Bu İşte Bir Yalnızlık Var adlı filmde rol aldım ama orada kendimi oynadım. Gerçek anlamda ilk rol yapacağım iş bu. Şarkıcı olmak isteyen bir kızı canlandıracağım; bir kısmı Urfa’da çekilecek. Kadın başrolüm.
 

İlgili Sayfalar: Magazin