Atiye 2. sezon ne zaman? Netflix Atiye yeni sezon tarihi açıklandı mı?

Atiye 2. sezon ne zaman? Netflix Atiye yeni sezon tarihi açıklandı mı?
Yayınlanma Tarihi: 02.01.2020 21:05
Değiştirme Tarihi: 02.01.2020 21:05

Atiye, Netflix üzerinden yayınlanan son Türk dizisi. Başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün yer aldığı Atiye'nin ilk sezonu yoğun ilgi gördü. İlk sezonu izleyenler, Atiye 2. sezonu ne zaman araştırmaya başladılar. Peki, Netflix Atiye 2. sezon tarihi belli mi? 

Netflix'de yayınlanan Atiye, sürükleyici konusu ile ilk sezonu hemen izlendi. Beren Saat ile Mehmet Günsür'ün başrolünü paylaştığı Atiye'nin ilk sezonunun 8. bölümü ilgiyle izlendikten sonra 2. sezon arayışları hemen başladı. Peki, Atiye 2. sezon ne zaman başlayacak? Atiye yeni sezon tarihi belli oldu mu?

ATİYE 2. SEZON NE ZAMAN?

Netflix'in yeni dizisi Atiye, büyük bir beğeni kazandı. Kısa zamanda sekiz bölümlük ilk sezon izlendi. Sonrasında Atiye 2. sezon arayışları başladı. Fakat Netflix tarafından yapılan Atiye yeni sezon tarihi açıklaması gelmedi. 

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Netflix, heyecanla beklenen ikinci Türk orijinal yapımı Atiye’nin lansman tarihini kısa bir teaser videosu ile duyurdu. Oyuncu kadrosunda Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimlerin yer aldığı dizi, Göbeklitepe'deki bir kazı sırasında yapılan keşfin, genç bir ressamın hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesini konu ediyor.

Dizi, İstanbul'da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye'nin hayatını konu alıyor. Atiye'nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir. Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.

ATİYE DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerini Metin Akdülger, Beren Saat, Melisa Şenolsun, Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün paylaştığı Atiye dizisinde Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimler de rol alıyor.