Atilla Saral, Şöhreti Geride Bırakıp Karavana Yerleşti

Atilla Saral, Şöhreti Geride Bırakıp Karavana Yerleşti
Yayınlanma Tarihi: 14.11.2016 09:28 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2016 09:28

Atillla Saral, 53 yaşında şöhreti, lüksü, İstanbul'u bıraktı ve Asos'ta bir karavanaya yerleşti.

Manken-oyuncu Atilla Saral 35 yıllık kariyerinin ardından radikal bir karar verdi. Uzun süredir oturduğu İstanbul- Kemerburgaz'daki lüks villasını ve cipini sattı.

"HER ŞEYE SIFIRDAN BAŞLIYORUM"

"Her şeye sıfırdan başlıyorum. Şöhretli hayatı bırakıyorum" diyerek Kuzey Ege'ye taşındı. Asos-Küçükkuyu yolu üzerinde arazi alan Atilla Saral 20 metrekarelik karavanda yaşamaya başladı. Misafirleri için de 15 metrakarelik konteyneri odaya dönüştürdü.

"BİR DAHA İSTANBUL'A DÖNMEM"

Sevgilisi İnci Türkay ise İstanbul'daki işlerinden vakit bulduğunda soluğu Atilla Saral'ın yanında alıyor. Hello-Decor'a konuşan Atilla Saral "Bir daha İstanbul'a dönmem" diyor.

"DENİZDE DUŞ ALIYORUZ"

Atilla Saral'ın 7 yıllık sevgilisi, oyuncu İnci Türkay yeni hayatları ve ilişkileri için şunları söyledi: "Onunla övünüyorum. 53 yaşında her şeye sıfırdan başladı. Atilla burada doğa ve hayvanlarla çok mutlu. Tavuklar, horozlar, bostanımız her şey harika. Suyumuz kuyudan geliyor. Sıcak su bile yok. Denizde duş alıyoruz. Masalar, banklar, aydınlatmalar hepsi antika pazarından. Ya da tersanelerde sökülen eski gemilerden." İnci Türkay "Aşk delilik hali. Ve biz birbirimize aşığız."