Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Atakan: Semih benim duruşumu eleştiremez!

Atakan: Semih benim duruşumu eleştiremez!

'Survivor 2016' yüzleşme konseyinde konuşan Atakan Arslan, takım arkadaşı Semih Öztürk'ün sözlerine cevap verdi.

29.06.2016 12:17

Milliyet.com.tr- Kıbrıs'taki büyük finalde Serkay Tütüncü'nün rakibi olan Atakan Arslan, yüzleşme konseyinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"BURADA ÇOK SAĞLAM DURUYORUM"
Başarılı yarışmacı, "Semih 'bir duruş görmek istiyorum' dedi. Ben şu an burada çok sağlam bir şekilde durduğumu düşünüyorum. Ölümün olduğu şu dünyada her şeyin çok ciddiye alınacak kadar önemli olduğunu düşünmüyorum. Hayatımda birkaç kez ciddi sakatlık yaşayıp ölümden döndüm. Bunlardan bir tanesi de Surrvivor'a denk geldi. Beni olgunlaştıran şeylerden biri de buydu. Olaylara daha olgun bakıyorum" dedi.

Nihat Doğan: Damla beni korkutuyor!

"KIRDIĞIM VARSA ÖZÜR DİLERİM"
Çeyrek finalde Damla Can'a elenen Semih'i hedef alan Atakan, "Biz rakibiz ama düşman değiliz. Ben hatasız biri değilim. Zaten yaptığım hatalar olmasaydı bu kadar hayata olgun bakamazdım. Hatalarımı fark etmemekten korkuyorum. İstemeden kalbini kırdığım arkadaşlarım varsa onlardan özür diliyorum. Mesela Tuba Özay ile birkaç tartışmamız vardı ama giderken helalleştik. Aynı şekilde Yılmaz Morgül'le de sıkıntılarımız oldu. Yılmaz Bey, Semih'ten daha fazla Survivior'ın hakkını verdi. Kapasitesinin yüzde yüzünü ortaya koydu. Semih'in böyle bir yara vermeye çalışması yanlış. Semih benim duruşumu eleştirecek bir isim değil" ifadelerini kullandı.

Nagihan, Semih'e ihanet etmiş!

Yorumlar | 0
üye profil