Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
ASLIŞAH ALKOÇLAR ÇOCUKLUK AŞKINI UNUTMADI!

ASLIŞAH ALKOÇLAR ÇOCUKLUK AŞKINI UNUTMADI!

Aslışah Alkoçlar, ayrıldığı aşkı Hakan Sabancı'yı unutamadı. Sosyetik güzel, çapkınlıkta hız kesmeyen Hakan Sabancı'yı adım adım takip ediyor.

25.10.2016 01:15

Sosyetenin en yakışan çiftlerinden olan Hakan Sabancı ile Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz ay ilişkilerini noktalandırmıştı. 1 yıl süren aşkın bitmesinin ardından Hakan Sabancı, çapkınlıklarına kaldığı yerden devam ederken Aslışah Alkoçlar ise ayrılık acısı çekiyor. Sosyetik güzel, geçtiğimiz haftalarda Hakan Sabancı'nın kendisine ihanet ettiği Klein adlı mekanda eğlenirken gözyaşlarına hakim olamamıştı.

Asılşah Alkoçlar'dan ayrılığa tepki!

İddialara göre Alkoçlar, çocukluk aşkı olan Hakan Sabancı'yı hala unutamadı. Sosyetik güzel, eski aşkını takibe alarak adım adım izliyor. Aslışah Alkoçlar'ın Hakan Sabancı'nın eğlenmek için tercih ettiği mekanlara sık sık uğradığı da konuşulanlar arasında. Bu arada sosyetik güzel, önceki gün instagram'da paylaştığı bir fotoğrafla da aşkını unutamadığını gözler önüne serdi.

Aslışah Alkoçlar: Ayrılığı Hakan beye sorun

Paylaştığı fotoğrafın üstüne kırık kalp emojisi koyan Alkoçlar için, "Aslışah'ın kalbi paramparça", "Hakan'ı kalbinden çıkaramadı" yorumları yapıldı. Aslışah Alkoçlar'ın kırık kalp emojisiyle paylaştığı bu pozu, Hakan Sabancı'yı unutamadığı şeklinde yorumlandı. Aslışah Alkoçlar ile Hakan Sabancı aşkının genç işadamının çapkınlıkları yüzünden bittiği iddia edilmişti.

Hakan Sabancı'dan ayrılık iddialarına yanıt

Kaynak:takvim.com.tr
Yorumlar | 0
üye profil