Aslıhan Doğan Turan hayalini açıkladı: Yakın bir zamanda gerçekleştirebilirim

Mert Vidinli'yle Sıkıştıran Sorular programına katılan Aslıhan Doğan Turan samimi açıklamalarda bulundu. Arda Turan ile yaptığı evlilikten 2 erkek çocuğunu kucağına alan Turan, kız bebek istediğini de ifade etti. Oğlu Hamza'nın doğumunu unutamadığını söyleyen Aslıhan Doğan, eşi Arda Turan ile birlikte en unutulmaz anılarının da bu olduğunu belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 11.09.2020 10:31
Değiştirme Tarihi: 11.09.2020 10:31
Aslıhan Doğan Turan hayalini açıkladı: Yakın bir zamanda gerçekleştirebilirim

Aslıhan Doğan Turan, “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu oldu. 

Annesinin ve kardeşinin çok güzel yemekler yaptığını söyleyen Aslıhan Doğan, ikisinin de mutfağa meraklı olduklarını belirtti. 

Hem annesinin hem de kardeşinin mutfağa çok meraklı olduğunu belirten Turan, hayalinin küçük bir aile restoranı açmak olduğunu paylaştı. Turan: “Annem hep çok güzel yemek yapardı. Kardeşim Dilahan da yemek yapmaya çok meraklı. Gelecek için hayalim küçük bir aile restoranı açmak. Bu hayalimi de yakın bir zamanda gerçekleştirebilirim” dedi

Kendisi için mutluluğun tanımını 'huzur ve sağlık' olarak yapan Aslıhan Doğan Turan, evlat sahibi olduktan sonra annesine daha çok benzediğini sözlerine ekledi. 

Daha önce annesinin kontrolcü olduğunu düşündüğünü söyleyen Turan,  “Daha önce annemin kontrolcü olduğunu düşünürdüm. Ancak çocuklarım olduktan sonra gördüm ki ben de daha önce olmadığım kadar kontrolcü ve evhamlı olmuşum.” dedi.

Aslıhan Doğan Turan, Londra'da 5 yıl ceza hukuku okuduğunu ve dedektiflik yapabileceğini söyledi. Koronavirüs salgını sırasında çok belgesel izlediğini söyleyen Turan, en çok ilgisini çeken davaların seri katil davaları olduğunu belirtti.