Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Aslı Melisa Uzun oyuncu oldu

Aslı Melisa Uzun oyuncu oldu

Miss Turkey 2015 ikinci güzeli Aslı Melisa Uzun,‘Ama Arkadaşlar İyidir’ adlı yeni dizide rol alacak.Jimnastik ve bale eğitimi alan Uzun, dizide de dans eden üniversiteli bir genç kızı canlandıracak.

13.07.2016 09:36

DERECELİ güzel Aslı Melisa Uzun, kariyerine oyuncu olarak devam edecek. 2015 yılında Miss Turkey’de ikinci seçilen ve ülkemizi ABD’de yapılan Miss Universe’te de temsil eden Uzun, yeni sezonda ekranda olacak.

Güzel manken, ilk oyunculuk deneyimini O3 Medya’nın üstlendiği “Ama Arkadaşlar İyidir” adlı dizide yaşayacak. aratıcı yönetmenliğini zeynep Günay Tan'ın yönetmenliğini Deniz Koloş'un üstlendiği, senaryosunu Ekin Atalar’ın kaleme aldığı dizide Uzun, Selin adlı üniversitede okuyan genç bir kızı canlandıracak.

3 YAŞINDA DANS EĞİTİMİ
Henüz üç yaşındayken dans kurslarına başlayan ve daha sonra bale ile jimnastik eğitimi alan manken, gerçek hayatta olduğu gibi dizide de dans edecek. Uzun’un canlandırdığı Selin, üniversitenin dans kulübünde yer alacak. Çekimlerine 15 Temmuz’da İstanbul’da başlanacak dizide Su Kutlu, Akın Akınözü, İdris Nebi Taşkan ve Hayal Köseoğlu da rol alacak. Dizi, yolları üniversitede kesişen beş gencin hikâyesini konu alacak. 

 

 

Yorumlar | 0
üye profil