Aşk Mantık İntikam'ın yıldızı Melisa Döngel çekimlerde olay çıkardı! Mahalleliye ağzına geleni saydı

Burcu Özberk ile başrollerini paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisinin yıldızı Melisa Döngel'in çekimlerde olay çıkardığı iddia edildi. Zekeriyaköy'de çekim yapan 'Aşk Mantık İntikam' dizisinin ekibi mahalleliyle birbirine girdi. Çalışanlar kendilerini uyaran ev sahiplerinin üzerine yürüdü. Dizinin başrol oyuncularından olan Melisa Döngel de vatandaşlara hakaretler yağdırdı.

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 12:37
Değiştirme Tarihi: 06.12.2021 12:39
Aşk Mantık İntikam'ın yıldızı Melisa Döngel çekimlerde olay çıkardı! Mahalleliye ağzına geleni saydı

Zekeriyaköy'de çekim yapan Aşk Mantık İntikam dizisinin ekibi, mahalleliye rahatsızlık verince olay çıktı. Dizinin yıldız isimlerinden Melisa Döngel de, mahalleliye demediğini bırakmadı.  

Döngel, vatandaşlara hakaretler yağdırdı. Mahalleli pankart asarak duruma tepki gösterdi.

Son dönemde dizi setleri İstanbul'un güzide yerlerinden Zekeriyaköy'e kurulmaya başlandı. Bu bölgede bulunan evler kiralanarak diziler çekiliyor. Ancak bu dizi çalışmaları, çevre sakinlerini rahatsız etmeye başladı.''Aşk Mantık İntikam"dizisinin çekimleri de Zekeriyaköy'de bulunan bir villada yapılıyor. Onlarca villanın olduğu sokakta bir ev çekimi için kamyonlar, minibüsler, arabalar ile neredeyse yüze yakın insan o sokağa doluyor. Tabii tüm sokak kamyon ve araba ile dolduğu için bölgede oturanlar, arabalarını park edecek yer bulamıyor.

Geçtiğimiz gün "Aşk Mantık İntikam" dizisinin set ekibi de arabalarını bir villanın önüne bırakmış. O evde çalışan bahçıvan, kamyonun evin önünden çekilmesini rica etmiş. Fakat set çalışanları bir anda laflar söyleyerek bahçıvanın üstüne yürümüş. Orada büyük tartışma çıkmış. Dizinin oyuncularından Melisa Döngel de olaya dahil olarak ev sahiplerine hakaretler yağdırmış. Ekranlarda hayranlık duydukları oyuncunun ağzından çıkanlara vatandaşlar şaşırıp kalmış. Bu olay sonrası orada oturanlar sokağın girişine "Huzur, düzen, temizlik hakkımız. Mahallemizde hakkımızı ihlal eden dizi setlerini istemiyoruz" yazılı pankartlar asmaya başlamış. (Takvim)

İŞTE O PANKART

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin