Aşk elçisi Burak Hakkı

Aşk elçisi Burak Hakkı
Yayınlanma Tarihi: 18.03.2017 16:39 | Değiştirme Tarihi: 18.03.2017 16:39

Ünlü oyuncu Burak Hakkı aradığı aşkı Yunanistan'da buldu.

Yunanistan'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Burak Hakkı, Komşu’nun aşk elçisi oldu. Son 4 yıldır 2 ayrı Yunan güzelle birlikte olan yakışıklı oyuncu, son olarak gönlünü Hara Pappa isimli Yunan bir modele kaptırdı.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; 2012'de 10 yıllık eşi Sema Şimşek'ten boşanan ve o dönem eski eşi tarafından ihanetle suçlanan Hakkı, ayrılığın ardından hızlı çapkın kesildi. Yıllardır Yunanistan'a özel organizasyonlar için gidip gelen Burak Hakkı, 2013 yılında Yunan DJ Lia Papadakis'le aşk yaşadı. Güzel sevgilisiyle İstanbul'da da boy gösteren yakışıklı oyuncunun Yunan sevgisi bununla bitmedi.

Tiyatro oyununda rol alıyor

Yunan basınında çıkan haberlere göre Burak Hakkı, 2015 yılında da ülkenin ünlü sunucusu Konstantina Spyropoulou ile aşk yaşadı. Hatta ikili, o dönem bir dergiye de kapak oldu. Hakkı, daha sonra aradığı mutluluğu Gülşen Potuk'ta buldu. Potuk'la ilişkisi geçtiğimiz aylarda sona eren Burak Hakkı, Yunanistan'da sergilenen bir tiyatro oyununda rol aldığı için Komşu'ya demir attı.

burak hakkı

Çapkınlıkta sınır tanımayan yakışıklı oyuncu, önceki gün Instagram'da yaptığı paylaşımla ise bu yanını konuşturdu. Burak Hakkı, Yunan model Hara Pappa ile paylaştığı fotoğrafa, 'kalp' emojisi yapmayı ihmel etmedi. Yakışıklı oyuncunun, yeniden bir Yunan güzelle beraber olduğunu görenler, "Burak Hakkı, Komşu'ya yakında aşk elçisi olarak atanır" diye espri yaptı.