Aşk Adası'nın güzel ismi Belle Hassan'ın erkek arkadaşına yaptığı hareket olay oldu!

Aşk Adası'nın güzel ismi Belle Hassan'ın erkek arkadaşına yaptığı hareket olay oldu!
Yayınlanma Tarihi: 15.01.2020 10:09 | Değiştirme Tarihi: 15.01.2020 10:09

Aşk Adası programı ile adını duyuran televizyon yıldızı Belle Hassan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Belle Hassan bu kez, erkek arkadaşının göbeğini öperken çektiği hikaye ile hayranlarını şaşırtmayı başardı.

Geçen sene katıldığı Aşk Adası programı ile adını duyuran İngiliz televizyon yıldızı Belle Hassan, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ve videolar ile hayranlarını kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

ERKEK ARKADAŞININ GÖBEĞİNİ ÖPTÜ

Hafta sonu gittiği eğlence merkezinde erkek arkadaşının göbeğini öperken çektiği hikaye ile hayranlarının aklını başından alan Belle, bir balık restoranında yeni aldığı elmas kolyesini hayranlarına göstermek için dekolteli ve göğüs çatalını tamamen ortaya çıkaran bir fotoğraf paylaştı. Hayranlarının büyük bir çoğunluğu Belle'nin dekolteli pozlarını beğendiklerini yazdılar. Hayranlarının çok azı kolye hakkında yorum yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

INSTAGRAM'DA DA PAYLAŞTI

Instagram'da 1 milyon takipçisi bulunan Belle Hassan, göğüs dekolteli pozlarını takipçileriyle paylaştı. Belle'nin "18 ayar altın ve 1 elmas" notuyla yaptığı paylaşıma binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.