Hollywood'un ünlü çiftlerinden Ashton Kutcher ve Mila Kunis miraslarını çocuklarına bırakmama kararı aldı

Ünlü çift, henüz küçük olsa da iki çocuğuyla ilgili çarpıcı bir karar aldı. Ashton Kutcher ve Mila Kunis, çocuklarına miraslarından bırakmayı planlamadıklarını söyledi. Kutcher, "Mirasımızı bağışlayacağız, çocuklarımıza bırakmayacağız" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2019 11:03
Değiştirme Tarihi: 13.11.2019 11:15
Hollywood'un ünlü çiftlerinden Ashton Kutcher ve Mila Kunis miraslarını çocuklarına bırakmama kararı aldı

Hollywood’un en uyumlu ve en birbirine aşık çiftlerinden biri olan Ashton Kutcher ve Mila Kunis, çocuklarına miras barakmayı düşünmediklerini söyledi. Çiftin 5 yaşında Wyatt Isabelle adlı bir kızı ve 2 yaşında Dimitri Portwood adında bir oğlu bulunuyor.

'Çocuklarım ayrıcalıklı bir hayat yaşıyor ve bunu da bilmiyorlar'

Dax Shepard'ın Armchair Expert adlı radyo programa konuk olan Kutcher, çocuklarıyla ilgili planını açıkladı.

Kutcher "Çocuklarım ayrıcalıklı bir hayat yaşıyor ve bunu da bilmiyorlar. Gelecekte de bunun farkında olmayacaklar. Çünkü bildikleri tek yaşam şekli bu" dedi.

'Paramızı hayır kurumlarına bağışlamaya karar verdik'

Kutcher iki çocuğunun kendisininkinden tamamen farklı bir ailede büyüdüklerini söyleyerek "Onlar ayrıcalıklı koşullarda büyüyorlar. Bu yüzden onların paranın değerini bilmelerini istiyoruz" diye konuştu.

Kutcher bu kararı eşi Mila Kunis ile konuşarak aldıklarının da altını çizdi. Oyuncu "Mila ile konuştuk ve yaşlandığımız zaman tüm paramızı hayır kurumlarına bağışlamaya karar verdik" dedi.

'Bunun bir ceza olarak algılanmasını istemiyoruz'

Kutcher bu kararın yanlış anlaşılmasını da istemiyor. İşte bu konuda söyledikleri:

"Bunun çocuklara bir ceza olarak algılanmasını istemiyoruz. Bunun onların eğitiminde yararlı bir adım olarak düşünülmesi gerekiyor. Oğlumun ve kızımın büyüdükleri zaman parayı nasıl ve nerede kazanacaklarını kendilerinin bulacağına eminim."

Biri 5 diğeri 2 yaşında

Kutcher günün birinde çocuklarından birinin elinde bir iş planıyla karşısına çıkması halinde ona maddi olarak yardım etmekten çekinmeyeceğini de belirtti.

Ünlü oyuncu çocuklarının biri 5 diğeri 2 yaşında olmasına rağmen daha şimdiden sürekli olarak anne ve babalarından para alamayacaklarını öğrettiklerini de söyledi.

Çocuklarına öğretiyorlar

Ashton Kutcher ve Mila Kunis geçmişte de ekonomik kaynaklarının kullanılması konusunda çocuklarına bazı şeyleri öğretmeye çalıştıklarını açıklamıştı.