Arya Yıldırım: “2021 yılı e-ticarette tekstilin yılı oldu”

Girişimci iş kadını Arya Yıldırım “2021 yılı e-ticarette tekstilin yılı oldu. 2020 yılında pandemiye hazırlıksız olan tekstil sektörü, 2021 yılına daha hazırlıklı girdi. Tüm senaryolara hazır olarak faaliyetlerini sürdüren tekstil sektörü, 2021 yılının ilk 4 ayını hareketli geçirdi. Bundan sonraki süreçte de krizleri yönetilen şirketler, satışlarını daha da artıracak” açıklamalarında bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2021 16:40
Değiştirme Tarihi: 02.06.2021 16:40
Arya Yıldırım: “2021 yılı e-ticarette tekstilin yılı oldu”

 Arya Yıldırım moda ve tekstil ile ilgili şu açıklamalarda bulundu. “Üretimini yaptığımız tekstil ürünlerinde Y ve Z kuşağını dikkate alıyoruz. Hedef kitlemizi iyi değerlendiriyor ve alışveriş alışkanlıklarını inceliyoruz. 2020 yılını daha durgun geçirdik. Genellikle bu durgunluklardan sonra daha hareketli bir döneme geçilir. İlk 4 ayı hareketli geçirdik. Biz satışlarımızda oldukça memnunuz. Tüm senaryolara hazırlıklıyız. Özellikle yaz ayların gelmesi ile birlikte çalışmalarımızı hızlandırdık. Umuyor ki pandemi nedeniyle alınan önlemler sonuç verir ve daha normal bir yaz sezonu geçiririz” dedi.

Koleksiyonu hakkında bilgiler veren Arya Yıldırım “Günlük giyim seçeneklerimizde rahat ve şık modellerimizşe öne çıkıyoruz. Özellikle sıcak yaz akşamlarında da iyi bir seçenek olan modellerimiz oldukça ilgi görüyor. Pandemi nedeniyle spor giyimin öne çıktığı geçtiğimiz son bir yılın aksine daha şık tasarımlar yaratıyoruz. Tüketicilerin de artık spor giyimden sıkıldığını düşünüyorum” açıklamalarında bulundu.