Armin van Buuren İstanbul’u salladı

Armin van Buuren İstanbul’u salladı

Dünyanın 1 numaralı ismi ‘Armin van Buuren’, 30 Eylül Cuma akşamı İstanbul Ora Arena’da muhteşem bir gösteriye imza attı.

5 kez dünyanın 1 numaralı DJ'i seçilen elektronik müziğin efsane ismi ‘Armin van Buuren’, ‘Armin Only Embrace’ adlı dünya turnesi kapsamında İstanbul Ora Arena’da sahne aldı. 

7 bin kişi izledi

Armin van Buuren’ın solo setinde, Mr. Probz, Eric Vloeimans, Cimo Frankel, Betsie Larkin, Angel Taylor ve BullySongs gibi dünyaca ünlü isimler canlı performanslarıyla yaklaşık 7 bin kişiye uzun yıllar unutamayacakları bir gece yaşattı. 'One Colony' ev sahipliğinde gerçekleşen konserde müzikseverler cazz, hiphop, rock ve pop ile harmanladığı gösteriyi birbirinden iddialı dans ve ışık şovlarıyla izleme şansı buldu. 

İstanbul benim yuvam 
6 saat süren sahne performansıyla İstanbullu müzikseverlerden tam not alan Armin van Buuren, bir hayranın kendisine hediye ettiği Türk bayrağı ile sahnede dolaşarak seyircileri selamladı. Bu hareketiyle büyük alkış alan Armin van Buuren, ‘İstanbul benim yuvam. Bu ülkeyi ve insanlarını çok seviyorum. Yeniden bir araya gelmek için sabırsızlanıyorum’ dedi. 

Görüntülenme : 264 Yayınlanma Tarihi: 02/10/2016 11:22:24

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin